Czas...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Czas...

Post autor: Anuś »

Czy nie macie wrazenia ze my - mimo iz jeszcze w sumie bez swojej rodziny, dzieci zobowiazan itp. mamy za malo czasu? :oops2:

mi go na nic nie starcza...musze wszystko miec rozplanowane, zaplanowane, male odstepstwo od planu i wszystko sie wali... doba jest dla mnie za krotka , nie mam czasu dla siebie, tylko szkola, nauka... to to, to tamto...

A gdzie czas na zabawe, rozrywki? :zdziwko:

wrr...tez tak macie? czy to tylko dla mnie doba powinna z 40 godz miec :?
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Czas...

Post autor: Wang »

Heh... dlatego się nie uczyłem :P No chyba, że już sytuacja była naprawde zła, wtedy trzeba było coś pokombinować.
Czym więcej nam zadawali... tym ja bardziej ich olewałem. A ile razy się kłóciłem z nauczycielami... że niech sobie sami zrobią to co zadają. I że nie ten przedmiot nie jest naszym jedynym... bo ja akurat miałem prócz tych normalnych... zawodowe (których było więcej niż standardowych).

Także ja dzięki temu miałem troszke więcej czasu na różnego rodzaju rozrywki i odpoczynek. W tej chwili niestety... dobre czasy się skończyły. Praca - 10 godzin dziennie potrafi dać w kość. A od przyszłego tygodnia zacznie się jeszcze kurs angielskiego, więc będę wychodził z domu o 6:50 a wracał po 23 :]
Także... cieszcie się, że chodzicie do szkoły... bo później nie będzie nawet czasu na załatwienie ważnych spraw - nie mówiąc o relaksie :P
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czas...

Post autor: Linka »

Własnie! Dobry temat.
Ostatnio też tak miałam i mam, w wakacje to sie zapewne zmieni ale narazie to nie mam czasu na nic. Od 7 do 14- 15 lekcje, do domu wracam pol godziny pozniej, trzeba zjesc obiad itd chwile odpoczac np przed kompem. I niedlugo kolacja i spac o 22 zeby wstac jutro o 6 :oops2: Potem tylko sie wszyscy kloca ze dla niko nie mam czasu bo to kolezanka chce cos tam, a to chlopak zeby z nim isc albo posiedziec, nie mowiac juz o mamie z ktora tylko jest czas zeby pogadac tylko rano albo wieczorem :( a gdyby lekcje byly krotsze o polowe to na wszytko bylby czas ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Czas...

Post autor: kwitnace-magnolie »

ja w wakacje nie odpoczywam!! jest tyle rzeczy do zrobienia!! :P
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Czas...

Post autor: Linka »

Ale sa to przyjemne rzeczy i moze je traktowac jako odpoczynek od szkoly :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Czas...

Post autor: Fergie »

czas... ja mam sporo wolnego czasu ale mam zdolnosc do takiego rozplanowywania go ze np: jest juz 00:00 a mi sie zdaje ze ja dopiero ze szkoly przyszlam...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Czas...

Post autor: Madzior »

A ja sobie nie planuje czasu, bo samo planowanie za dużo by go pochłonęło:) Zresztą nienawidze robić żadnych planów bo one nigdy nie wypalają. Rozplanowałam sobie kiedyś tak pewnien tydzień, i wyszło mi z tego, że wiecznie się spieszyłam, bo to i to musiało byc zrobione na tą godzinę...szybko zrezygnowałam, bo nie potrafie żyć wiecznie patrząc na zegarek.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Czas...

Post autor: vanessa »

Ja również nie lubie planować.. wszystko robie wtedy kiedy chce i tak żeby wszyscy byli zadowoleni włączając mie.
Ja ostatnio na brak czasu nie narzekam.. dla mnie jest go tak - akurat:)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czas...

Post autor: Paweł »

A ja sie jeszcze niedawno cieszylem, ze czekają mnie 4 miesieczne wakacje, ale jak sobie pomyslalem co ja mam do zrobienia i co bym chcial zorbic... to nawet bez nauki nie wiem jak ja sie wyrobie... :mrgreen:


I w sumie tak już chyba jest, że człowiek zawsze ma za mało czasu, czegokolwiek by nie robił. Ale prawda też jest fakt, że im więcej sobie weźmiemy "do robienia" tym wiecej zrobimy, a i nawet wolny czas znajdziemy... :tak:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Czas...

Post autor: Byczek »

Praca pochlania strasznie duzo czasu, od dwoch lat nie mialem normalnych wakacji, wolnych od jakichkolwiek zajec, wychodze rano, wracam wieczorem, zmeczony, padniety, glodny nic sie juz nie chce! Co drugi tydzien na studia, wiec w ciagu calego miesiaca mam tylko 4 dni wolnego!!! Ale do tego mozna sie przyzwyczaic.

Szlag mnie tylko trafia jak chce cos kupic, a nie mam kiedy! Nie mam kiedy sie spotykac z ludzmi czy chocby pojezdzic na rowerku :(
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Czas...

Post autor: tynka:) »

Potrafie sobie tak wygospodarowac dzien, ze czasu starcza mi na wszystko...Probuje zyc tak, jakby kazdy dzien mial byc tym ostatnim...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czas...

Post autor: Piqs - X »

A ja mam za malo czasu dla swojej ukochanej ;( .. tylko tego chcialbym wiecej, bo ja mam mature,a ona zapierdziel w szkole.. i nie ukada sie spotykac czesto .. ale mi tego brak ;(
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czas...

Post autor: Anuś »

zdasz mature - nadejda piekna dni - tzw. wakacje :D i bedziecie mieli duzo czasu :*
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Czas...

Post autor: =MiLi= »

Piqs - X pisze:A ja mam za malo czasu dla swojej ukochanej ;( .. tylko tego chcialbym wiecej, bo ja mam mature,a ona zapierdziel w szkole.. i nie ukada sie spotykac czesto .. ale mi tego brak ;(
jak ja dobrze znam ten ból..
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Czas...

Post autor: Mirriam »

Hmm...ja jakoś nie mogę narzekać na brak czasu. Przede wszystkim mam taką samą metodę, jaką stosował Wang - ograniczam siedzenie nad książkami (chyba że są to moje przedmioty prowadzące czyli historia, niemiecki i j.polski), reszta jest dla mnie poprostu zbędna, bo i tak nie będę wykorzystywać tego w przyszłości. Dzięki temu mam czas dla siebie jak i dla znajomych :) (chociaż nie zawsze)
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
lena.
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 27.04.2005, 21:33
Lokalizacja: :)

Re: Czas...

Post autor: lena. »

ja równiez cierpie na brak czasu , chodze jednoczesnie do szkoły i pracy takze cały dzień jestem zajęta ,juz nie pamiętam kiedy ostatni raz miałam jakies porzadne wakacje,jedyny dzień jaki mi pozostaje wolny to niedziela ,ale nawet w tedy brakuje mi czasu.
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Czas...

Post autor: Montana »

eh a ja odkad mam wolne od szkoly(tzn od chodzenia do niej:) ) to czasu mam jeszcze mniej... tylko nauka i nauka....:/
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
ODPOWIEDZ