Zemsta

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Zemsta

Post autor: Basko »

Nie zemściłam się bo stwierdziłąm, że nie będę sobą prezentować niższego poziomu niż sam mój oprawca. Ale co się okazało? Że znowu puścił taaaaaaaaaaaaaką plotę, że pewne całe osiedle o tym wie. Bogu dzięki, że przestałam tam bywać, ale teraz każdy z tamtąd myśli, że jestem dziewczynką do zabawy. W sumie wisi mi to, bo mam kogoś, któ w życiu by mnie tak nie zranił i bardzo minie kocha i nie przejmnie się takimi bzdurami, jestem też tym wszystkim zmęczona ale zemsta musi być. Pomóżcie, bo nie wiem co zrobić, żeby go to zabolało, baaaaaaaardzo.
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Zemsta

Post autor: DianaR »

Na początek to przeczekaj. Wymyśl coś na spokojnie. Plan musi być perfekcyjny. Ale czekaj. Teraz się być może spodziewa, że będziesz chciała się mścić. Poczekaj aż sprawa troche przycichnie i wtedy mu czym dowal. Ale jak się masz zemścić? na to nie ma reguły. Ty go znasz. Ty musisz znaleźć coś czym go zniszczysz!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Zemsta

Post autor: SkaTe_GirL »

Jako ze narazie opuscila Nas wena na nowe tematy trzeba troszke poszperac w starych ; -]]]
Tylko ze chce zmienic troszke pytanie... a wiec :
1) Czym jest dla Was zemsta?
2) Msciwi jestescie?
3) Jak odplacacie pieknym za nadobne?
4) A moze ktos sie na Was zemscil?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ODPOWIEDZ