Lekki zarost

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Dupa Henryka
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 15.12.2004, 10:15
Lokalizacja: Zielone Wróżki

Re: Lekki zarost

Post autor: Dupa Henryka »

"[...] sexi facet nie ejst do przytulania tylko do reklamy perfumy czy koszulki, I jego sie nie dotyka tylko ogląda."

ha! dobry tekst.
bo sexi facet, to metro-
Pan_Wielkie_D
Młody aktywny
Posty: 153
Rejestracja: 08.02.2005, 00:51
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Piła/Toruń

Re: Lekki zarost

Post autor: Pan_Wielkie_D »

POwracając do temau:
Jak sie ogoli zarost to szybciej odrosnie, wiec ja wole zostawić sobie ten "meszek" co mam, bo wole meszek niż wąsy jak stary facet :D
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Lekki zarost

Post autor: pearl »

hm jak zarost to taki meski ;) a nie jakis meszek cze niewiadomo co... ale w wieku 15 lat to...to chyba nie jest zarost :mrgreen: najlepiej bez zarostu/brodki/wasow - drapia :twisted:
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Lekki zarost

Post autor: stefan »

najśmieszniejsi są ci, co mają ten niegolony, "dziewiczy" wąs nieskalany maszynką do golenia... wyglądają po prostu wspaniale : )

zarost? golić, golić i jeszcze raz golić. chociaż kiedy miałem już dłuższe wele, moja miła powiedziała mi że już nie drapię i że jej się teraz podoba. ale pod zarostem bardzo ciężko utrzymać higienę, o wiele prościej i czyściej jest więc się jednak ogolić.
Marcino
Młody aktywny
Posty: 70
Rejestracja: 29.10.2004, 20:49
Lokalizacja: Katowice

Re: Lekki zarost

Post autor: Marcino »

stefan pisze:najśmieszniejsi są ci, co mają ten niegolony, "dziewiczy" wąs nieskalany maszynką do golenia...
nie ma się co śmiać z tych co noszą "dziewiczy" wąs bo każdy z nas go miał :nom: chyba że ktoś natychmiast meszek zaczął kosić :? ja przez jakiś rok nie goliłem pierwszych wąsów dopiero jak mi baki i reszta zaczęła zarastać :emm: a teraz mam bródkę :)
Marcino
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Lekki zarost

Post autor: JaGaKi »

no jeżeli zaczynasz golić się w eiku 12 lat dla szpanu zeby mieć zarost to 2 gim to rzeczywiście wyznacznik:D ja chodze do 1 licka i zarost się robi.... uciążliwy jak cholera (za szybko kurna odrasta) :emm: :emm: :emm: :emm:
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Lekki zarost

Post autor: kwitnace-magnolie »

Dupa Henryka pisze:"[...] sexi facet nie ejst do przytulania tylko do reklamy perfumy czy koszulki, I jego sie nie dotyka tylko ogląda."
jak najbardziej! :hihi:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Lekki zarost

Post autor: shyduo »

Ja tam niezmiennie trwam przy bródce. Do tego jest ona ruda, więc jest to mój znak rozpoznawczy. Zresztą skoro podoba sie mojej pani to po co miałbym sie jej pozbywać :D
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Lekki zarost

Post autor: vanessa »

ja tam lubie kiedy moj chlopak ma taki.. hmm.. 2-3 dniowy zarościk..
wygląda wtedy bardzo pociągająco :D
ale z nim to różnie bywa.. raz jest ogolony raz ma łasnie taki kilkudniowy zarościk... ale nie było jeszcze tak żeby miał brode czy wąsy... blee :oops2: :wink:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Lekki zarost

Post autor: Linka »

Mi sie nie podoba zaden zarost. Chlopak powinien miec gładka buzie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Lekki zarost

Post autor: JaQb »

shyduo pisze:Ja tam niezmiennie trwam przy bródce. Do tego jest ona ruda, więc jest to mój znak rozpoznawczy. Zresztą skoro podoba sie mojej pani to po co miałbym sie jej pozbywać :D
tak samo tylko zmienić "ruda" na czarna :-)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

.

Post autor: anuśka :) »

Może powiem tak - jak jest zarościk (ale nie za duży) to faktycznie fajnie to wygląda. Ale w dotyku nieprzyjemny i drapie :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ODPOWIEDZ