Wymiany ; -)

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Wymiany ; -)

Post autor: SkaTe_GirL »

Przez caly tydzien mialam okazje uczestniczyc w wymianie polsko - szwedzkiej. Bylo lepiej niz super, ekstra ! ; -) Tysiace wspomnien i zdjec ; -))) I lzy na "do widzenia" ... ahhhh...
Braliscie kiedykolwiek udzial w wymianach? Jak tak to jak bylo? a jak nie to jak je sobie wyobrazacie ? ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Wymiany ; -)

Post autor: JaQb »

ja o tym slyszalem moja szkola tak robi.. ale niestety maja szanse tylko nieliczny.
8)
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Wymiany ; -)

Post autor: Fergie »

Ahh mazenie... U nas raz tylko byla z francja wymiana, ale mnie wtedy jeszcze w mej szkole nie bylo...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
cziri
Młody aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 18.04.2005, 18:20

Re: Wymiany ; -)

Post autor: cziri »

hmmm...wiem cos o wymianach, bo sama kontaktowałam się ze szkołą mojej qzynki w Danii. Miało być fajnie- oni mieli przyjechać do nas na spływ kajakami, później my mieliśmy wypłynąć z nimi w rejs...szkoda, że mojemu nauczycielowi odechciało się organizowania wszystkiego...ehh...no comment :(
Charlotte
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 26.04.2005, 18:51
Lokalizacja: Wyspa na oceanie :D

Re: Wymiany ; -)

Post autor: Charlotte »

Chciałabym kiedyś chodzić do takiej szkoły gdzie byłaby możliwość wymiany. Musiałabym dobrze znać język.
And nothing else metters. . .
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Wymiany ; -)

Post autor: Kubuś »

Mialem takie szczescie, ze uczestniczylem w wymianie z Wlochami (5 stowek, samolot, pelen wypas :) ) oraz z Niemcami (takze u nich). Bardzo milo wspominam, szczegolnie Wlochy, naprawde swietni, mili, goscinni ludzie, piekne dziewczyny, zyc nie umierac :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
ODPOWIEDZ