Operacja Lancuszek

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Operacja Lancuszek

Post autor: Fighter »

Uwaga :!: Przeprowadzamy operacje pod kryptonimem "Lancuszek".
Wszystko co tu uslyszycie nie moze wyjsc poza te forum. W przeciwnym wypadku zostaniecie zlikwidowani :D .
Pierwszy etap planu wlaczyc GG. Wykonac :!: .
Drugi etap planu skopiowac ponizsza wiadomosc do wszystkich na swoim GG. Wykonac :!: .
A oto wiadomosc:

Wejdz na http://www.strefazso9.com/forum/ zarejestruj sie i powiedz co myslisz na rozne tematy. Badz tez tak uprzjma osoba i przekaz ta informacje wszystkim ktorych masz na gg. To nic ciebie nie kosztuje, lecz przyczynisz sie do rozwoju naszej stronki.
Z wyrazami szacunku
Fighter

Etap trzeci wylaczyc GG. Wykonac :!: .
Jesli ktos polegnie w czasie walki ma natychmiast zniszczyc GG :D .
Wiec do roboty wiecie co macie zrobic.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: PLAGIATT »

...czy taka operacja nie nazywa sie czasami spam ??? hm..... i ta operacja jest nie dozwolona :) a po 2 niebede lamerem wole zapraszac przyjaciol niz jakies przypadkowe osoby... :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: Fighter »

Juz odpowiadam na zarzuty (przelozony ma zawsze racje :D ).
Spam nie najwyzej Lancuszek :lol: .
Lamer co to twoim zdaniem znaczy :?: . Zastanow sie, odpowiedz sobie, a nastepnie pomysl czy przypadkiem nie mylisz pojec.
To tak jak by powiedziec ze Banery na stronkach nie wiadomo po co sa. Bo lepiej nie sciagac obcych ludzi.
Ja nie lubie Lancuszkow mimo to mozna wyslac dla wyzszego celu, bedzie moze wiecej ludzi na forum. To jest jeden ze sposobow pozyskiwania potencjalnych forumowiczow.
Pozatym napisalem zeby wyslac wiadomosc dla tych co ma sie na GG. Skoro ty masz tam obcych ludzi to sory, nie pomyslelm o tym piszac powyzszy post :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: emailowiec »

Fighter pisze: Ja nie lubie Lancuszkow
No właśnie... :D
;)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: PLAGIATT »

ja tez ich nie lubie tak jak wiekszosc ludzi ... wiec ja do akcji sie nie przylanczam a po 2 to moze przyniesc zla slawe forum :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: Paweł »

PLAGIATT pisze:ja tez ich nie lubie tak jak wiekszosc ludzi ... wiec ja do akcji sie nie przylanczam a po 2 to moze przyniesc zla slawe forum :P
no i tego sie obawiałem, że duzo ludzi może tak sobie pomyśleć..... :?

choć z drugiej strony to czemu dziennie dpostaje z dwa takie łańcuszki... wszyscy go nie lubią, a jednak... łańcuszki krążą..... :? :wink:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: PLAGIATT »

...heheh ja od 2 miechow nie dostalem lancuszka na gg :D i sie ciesze :D... moze to przyczyna powergg :D hihhii łańcuszki suxxxx...
K8R
Młody aktywny
Posty: 64
Rejestracja: 10.10.2002, 16:44

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: K8R »

Ja sie za to nie biore, nie chce zeby mnie wszyscy w gg poblokowali :?
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Operacja Lancuszek

Post autor: Fighter »

O brawo. Jeszcze nie widzialem zeby w tak krotkikm czasie tyle osob odpisalo na post. Widac ze zaczyna byc lepiej :D .
Postaram sie wpadac na wiecej glupich (choc nie do konca, chcialem dobrze :) ) pomyslow bo widze ze to sprawia iz wiele osob sie udziela.
Jeszcze raz gratuluje i oby tak dalej :D

Pytanko dla czego nie lubicie, badz lubicie Lancuszki :?: .
I jakie sa zalety lancuszkow (nie piszcie wad to utrudnienie :D ) :?:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ