Duże różnice wieku rodzeństwa

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: Brahms »

Ja mam o 15 lat młodszego brata. Narazie jeszcze się nie dogadujemy, bo braciszek jeszcze nie mówi.
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: Czarownica »

Mam starszego o 4 lata brata , nigdy niepotrafiliśmy się dogadać ale ostatnio jakos. wychodzimy w naszych stosunkach na prostą , jak to on stwierdził " No siostra zaczynasz normalnieć"(nieskomentuję tego :))
I'm a ghost of one's former self....
katrionka
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 18.03.2005, 17:30

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: katrionka »

a ja mam dwie siostrzyczki... jedną młodszą o 4 lata a drugą młodzszą o 11 :D i w sumie dla tej małej jestem gotowa zrobić wszystko, ale z tą średnią...cóż różnie bywa :lol:
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: =MiLi= »

Ja w dalszym ciagu mam tylko mlodsza o 2 lata siostre ;) i nie zapowiada sie zeby mi sie rodzinka powiekszyla :P ale zawsze chcialam miec starszego brata :)
Ale duze roznice wieku rodzenstwa nie sa zbyt dobre... mnostwo konfliktow.. widze po mojej rodzince... roznice wieku 13, 11 lat itd... co tam sie dzieje... :roll: :zdziwko:
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: vanessa »

Mike7 pisze:Róznica wieku pomiędzy bratem mojego kupla i jego młodszym bratem wynosi 29 lat :p No niezły przypadek. Ale według mnie to za dużo :/
:zdziwko: :zdziwko: :zdziwko:


u mnie to tylko dwa lata różnicy... uff...:)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
AgusiaPsujek
Młody aktywny
Posty: 82
Rejestracja: 29.12.2004, 19:05
Lokalizacja: hehehe

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: AgusiaPsujek »

a ja mam brata starszego o 10 latek i sie zajebiscie dogadujemy i Go bardzo kocham chociaz juz nie mieszka ze mna i ma swoja rodzinke nie chwalac sie bede w grudniu ciocia:D:D:D(chrzesna)
lena.
Młody aktywny
Posty: 35
Rejestracja: 27.04.2005, 21:33
Lokalizacja: :)

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: lena. »

a ja mam siostre o 3 lata starsza- oj było ciezko sie z nia dogadac przez jakis czas ........no ale teraz jest spoko, mam jeszcze 2 starszych braci-
1 jest o 7 lat starszy
2 brat o 6 lat ale z nimi sie dobrze dogaduje :hihi:
ćma
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 26.04.2005, 16:36
Lokalizacja: spadłam z nieba

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: ćma »

Mam brata mlodszego o 3 lata ;) wlasnie wchodzi w okres buntu i ciezko mi sie z nim dogadac, chociaz sie staram : D ale jak sa jakies wieksze klopoty ( np. nie umie zrobic zadan z procentami,albo nie wie jak powiedziec kasi co czuje ;) ) zwraca sie do mnie.
God, friendship, love
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: Yatamanka »

a ja nie mam rodzeństwa.. no poza bratem :twisted: ale to nie rodzony więc się nie liczy... ale starszy.. tak jak zawsze chciałam...
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Duże różnice wieku rodzeństwa

Post autor: kwitnace-magnolie »

rodzenstwo mlodsze, neiwiele :nom:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
boguckik
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 24.05.2005, 16:14
Lokalizacja: Warszawa

rodzeństwo

Post autor: boguckik »

Ja mam 2 braci jeden młodszy o 2 lata a drugi starszy o 6 lat. ze sterszym nie mam więdszych problemów bo jest albo w szkole, w robocie, albo imprezuje a potem śpi, a z młodszym jest troche gorzej bo cały czas mi docina textami, to ja mu za to albo kopa sprzedam albo mięśniaka. hehehehe ale ogólnie jest GITEZ ROULEZ
ODPOWIEDZ