Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: pearl »

koncert Huntera byl tez w Funaberii ale malo osob bylo bardzo malo...
ale fajnie bylo :)))


thorn bylam na koncercie fajny zespol ale chyba teraz cos nie tak u nich... nie wiem kto zostal ze starego składu...nie zapominajmy tez o lodzkich zespolach takich jak spine, freeks, moffovia i power of trinity nieznane ale kto wie :)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Kasia :)
Młody aktywny
Posty: 92
Rejestracja: 30.08.2004, 15:37
Lokalizacja: Lódź

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: Kasia :) »

pearl pisze:koncert Huntera byl tez w Funaberii ale malo osob bylo bardzo malo...
a dawno??
musiał byc jakos strasznie słabo nagłosniony/dobrze ukrywany (:P) ...:/
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: pearl »

to byla trasa medeis tour 2003 w lodzi byli 28 marca

oj slabo byl naglosniony ja sie dowiedzialam na dzien przed z vivy(zwiastunu) i przez to wybulilam 10 zl drozej za bilet ale warto bylo!
potem z tego co wiem powtorzyli trase ale juz na nim nie bylam ;/

a teraz moge zaliczyc do moich best koncertow PRL swietny :)
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: Phantom »

A ja mam nadzieję, że takowy koncert będzie miał miejsce 29. maja w Chorzowie :mrgreen:
Tylko wpierwej w bilet muszę się zaopatrzyć :>
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: s0rr0w »

Też byłam na XII urodzinach Sacriversum, ale było fatalnie :?

Najlepszy koncert: Anathema w styczniu 2004. A liczę na Chorzów, tak jak Phantom :)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: vanessa »

dla mnie koncertem najbardziej udanym i nigdy nie zapomnianym jest woodstock 2004 w kostrzynie... było bombowo :hihi:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: shyduo »

A ja wybiegam troche w przyszłość, mam nadzieję, że będzie nim Heineken Music Party 2005 (będzie Snoop Dogg)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: Linka »

Odkopujemy ;p

A przy okazji wczoraj bylam na swietnym koncercie, wyskakałam sie za wszystkie czasy :mrgreen: Wrocilam troche poturbowana z wielkim siniakiem na kolanie od zaliczonej gleby ale wrazenia super :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
agulec
Młody rozbrykany
Posty: 203
Rejestracja: 01.02.2005, 17:56
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: agulec »

Linka, a pochwalisz się jaki to był koncert? Kto grał?
Alteri vivas oportet, si vis tibi vivere
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: s0rr0w »

Liczyłam na Chorzów i się nie przeliczyłam. V Mystic Festival 2005 uplasował się na pierwszym miejscu w moim rankingu najlepszych koncertów. Głównie ze względu na Nightwish ;) Były co prawda problemy techniczne i podział płyty na durny sektor pod sceną i sektor trochę dalej od sceny, ja byłam w tym drugim, ale na trzecim utworze Nw weszłam na falę i zwiałam ochroniarzom ;) I byłam pod sceną :D

Wczoraj byłam na Maratonie Rockowym w klubie Lokomotywa. Co prawda króciutko, bo tylko do 11, ale zespół, który chciałam zobaczyć - zobaczyłam (Hopeless) :) Z kumplami uskutecznialiśmy pogo i była naprawdę dobra zabawa ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: ORZO »

1 października 2004 byłem w Bydgoszczy na Oktoberfest w klubie "Wiatraczek".Impreza zajebista.Jechałem dla dwóch kapel:Analogs i Blisterhead.Reszta mnie nie interesowała,więc miałem dużo wolnego czasu by sobie wypić ze znajomymi i poznać kilka osób.Najbardziej
utkwiła mi w pamięci pizzeria w której za niewielke pieniadze dostawałeś pizze o srednicy 60 cm.!Dla czterech przepitych podczas libacji w pociągu osób jak znalazł. :wink:



8 maja 2005 byłem na koncercie 5 pieciu kapel:BdK,All Bandits,Lumpex75,Po Prostu i Peter&The Test Tube Babies.Najlepszy koncert na jakim w życiu byłem!!!czad niesamowity!!Ale niestety przeliczyłem się co do moich możliwości picia alkoholu i pamiętam tylko dwa numery Peterów(kocham kapelkę i czekałem na nich 4 miesiące!!).
Zdjęcia z koncertu w galeri na stronie www.ucho.com.pl. Jestem na kilku. 8)

I jeszcze jeden z wielu koncertów na jakich ostatnio bywałem.W moim mięscie zagrała legenda polskiego punka Karcer.

Oi!
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: Linka »

agulec pisze:Linka, a pochwalisz się jaki to był koncert? Kto grał?
tu jest plakat i wypisane zespoly
http://www.republika.pl/diastema/plk.JPG
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: ORZO »

"Dobry Dzień" całkiem dobrz kapelka!
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Wasz najlepszy koncert albo impreza muzyczna.

Post autor: Linka »

Dobrze grali, mam ich az (;)) 2 piosenki na kompie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ