reprodukcje z 19w

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

reprodukcje z 19w

Post autor: macol »

Witam. Pilnie potzrbuje pomocy. Mam poszukać reprodukcje(zdjęcia) obrazów przedstawiąjących historie polski(ew. świata) w 19w. Myślałęm ze znajde to w "5 minut", ale coś nieposzło tak jak myślałem. POMOCY.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: reprodukcje z 19w

Post autor: stefan »

poszukaj na vide.pl
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

Re: reprodukcje z 19w

Post autor: macol »

cieńko.... albo niepotrafie tam szukać, może ktoś znaa/ mugł by napisać jakieś nazwy obrazów z tego okresu, albo autorów, bo ja jestem zupełnie zielony.... a musze to jeszcze obrobić, krótko opisać, i nagrać na cd.....
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: reprodukcje z 19w

Post autor: stefan »

jesteś leniwy, głupi czy po prostu udajesz?

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mal ... lr=lang_pl

don't be ridiculous!
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: reprodukcje z 19w

Post autor: vanessa »

stefan pisze:jesteś leniwy, głupi czy po prostu udajesz?


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
yeah!!
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
macol
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 01.05.2003, 22:28

Re: reprodukcje z 19w

Post autor: macol »

hm.... leniwy..... niemiłosiernie, dopuki niedotyczy to pc.... wiec w tym wypadku niedotyczy, głupi.... za to bije..... a chcieć mi się niechce... ja musze, a nie chce.....
wiesz.... jak szukałem w google to skupiałem się na wyrazie obraz/reprodukcja, a o tym rzeby wpisać malarze niepomyślałem.... tylko żeby z tych malarzy jakieś obrazy wyszły.....

Wielkie dzięki!!!
ODPOWIEDZ