Co myślicie o operacjach plastycznych??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja wątpie żebym dała sobie powiekszyć biust czy np zrobić korektę nosa. Jakoś mnie odstrasza wizja samej operacji... A co Wy myślicie?? Zrobilibyście sobie operację plastyczną gdyby była okazja?? Jeśli tak to co chcielibyście w sobie zmienić??
13.02.2005 r.

A. ;**
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: vanessa »

ekhmm..
u mnie wszelkie liftingi operacje i korekty odpadają, bo ja się sobie podobam i akceptuje siebie-wydaje mi sie ze to dosc ważne..
jassne ze nie jestem cudowna wspaniala i idealna, jednak mój chłopak nie narzeka wrecz przeciwnie. Jest dobrze.
Nie potrzeba mi tego typu wymysłów :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: GoSiAcZeK »

Zgadzam się ... Ja się sobie podobam ... faktem jest, że jak każdy jest coś co chciałabym zmienić ale raczej jest oki ... :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: *MysterY* »

nie wiem hmmm ja chciałbym... w sumie to co mógłbym chcieć nic?? :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Anuś »

ja bym nie chciala nic w sobie zmieniac

moim zdaniem operacje plastyczne maja sens gdy ktos naprawde ma jakas bardzo szpecaca wade... np. u mnei w szkole jest dziewczyna - ma bardzo skrzywiony nos ;/ okropnie to wyglada...
ale operacje plastyczne dla zachcianki wg mnie odpadaja
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Madzior »

Nie zgodziłam bym się nigdy na operację plastyczną, choć czasem jest ona konieczna np. po jakis wypadkach kiedy blizny zajmują wiekszość twarzy itp.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Linka »

Kiedys mowilam ze sobie powieksze biust, teraz mysle ze to glupie i niepotrzebne. Moze faktycznie gdybym nie miala co robic z kasa to zdecydowalabym sie na to, chociaz watpie.
Akceptuje siebie na chwile obecna, ale za 40 lat moge sie juz sobie nie podobac.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: =MiLi= »

Hmmm, sama nie wiem, nie myślałam o tym, na razie nie czuję takiej potrzeby, żeby poprawiać coś w sobie, ale kto wie co będzie za ileś tam lat...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Andzia_P. »

hmmm czemu nie jesli byla by taka okazja ale oczywiscie w programie typu "chce byc piekna" bo za swoje pieniadze nigdy uwazam ze sa wazniejsze sprawy niz wyglad....
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: SkaTe_GirL »

Nie, nie zrobilam bym sobie operacji plastycznej. Bo po co. Jestem jaka jestem i juz. . .
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: JaQb »

hm a ja tak
Mogłbym sobie powiększyć mózg, a raczej zwiększyć jego wydajnośc
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Yatamanka »

hmmm jesli miałabym coś zmieniać , to na pewno żebra, bo sa cholernie wystające <i to dlatego, że jestem strasznie szczupła, bo to nie prawda>.. a poza tym.. hmm raczej nic :P do mojej skoczni narcarskiej <zadartego nosa :P > się już przyzwyczaiłam :P
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: JaQb »

czasem moje wnętrze wymaga operacji plastycznej..
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Wizard23 »

Ja nic bym nie chciał w sobie zmienić (co może zmienić sobie facet? :zdziwko: )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: SkaTe_GirL »

po cholere te operacje plastyczne?
Nie dosc, ze wydaje sie majatek to jeszcze przy tym okropnie sie cierpi. Ja nie wiem dlaczego czlowiek nie potrafi siebie zaakceptowwac takim jakim jest ... no okey rozumiem, ze mozemy sobie pomarudzic ... ze nie jestesmy idealni no ale hellof ; -P Czasem po takich operacjach wyglada sie gorzej niz przed wiec ... cieszy sie z tego co posiadamy
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Linka »

Ostatnio ogladałam program na mtv- taki reportaż o operacjach plastycznych. Poklazywaki takie np 2 glupie dziewczyny co sobie wszystko zmienialy byly chudziutkie a odsysaly sobie resztki tłuszczu, powiekszały usta, pomnijszały nosy itd... Byl tez koles co gadal ze jest piekny i wspanialy i wstawil sobie implanta w lydke "zeby byla bardziej meska" Co za debilizm :?
Pokazywali tez w miare ladna dziewczyne ktora kilka lat temu zrobila sobie odsysanie tluszczu i spieprzyli jej operacje, po ktorej miala juz 8 i nadal jej nogi wygladaja okropnie. Zdjecia przed tymi operacjami korygujacymi nie byly przyjemne......
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: mhl »

ja kiedyś wyprostuję sobie nos, bo czasem to nawet jest uciązliwe, gdy mam katar a ta mniejsza dziurka jest akurat odetkana to się ciężko oddycha i w nocy czasme mam suche gardło, więc tylko ze względów praktycznym zrobię sobie operację, która jak się dowiedziałem ma niby to polegac na stuknięci młoteczniem w kilku miejscach :)
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Co myślicie o operacjach plastycznych??

Post autor: Byczek »

Nie wiem dla kogo sa te operacje, ja sam siebie akceptuje, i nawet jesli byl bym brzydszy :mrgreen: i tak nigdy nie zrobil bym sobie zadnej operacji, nawet jak byloby mnie stac...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ