Samotnosc

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Samotnosc

Post autor: Phantom »

Gosia, jeszcze się nauczysz (;

BTW. Macie fajne zwierzątka w ZOO : )
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Samotnosc

Post autor: Elwira »

Ja jestem samotna i wcale się z tego nie cieszę :emm: !!
Zblirzają się wakacje i wszystkie pary "wyszły na ulice". Kiedy ide i widze odściskujących się zakochanych to aż mnie szlak trafia! ZAstanawiam się dlaczego ja nie mogę znaleść kogoś dla siebie? Moje życie staje się coraz bardziej ponure! :(
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samotnosc

Post autor: Fighter »

Elwira pisze:Ja jestem samotna i wcale się z tego nie cieszę :emm: !!
Zblirzają się wakacje i wszystkie pary "wyszły na ulice". Kiedy ide i widze odściskujących się zakochanych to aż mnie szlak trafia! ZAstanawiam się dlaczego ja nie mogę znaleść kogoś dla siebie? Moje życie staje się coraz bardziej ponure! :(
Sama mowisz ze sa wakacje, wiec glowa do gory. Nie tylko Ty szukasz, wielu facetow robi to samo. Moze akurat te wakacje odmienia Twoje zycie :wink: . Glowa do gory bo swiat nalezy do optymistow :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Elwira
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 22.06.2005, 11:16
Lokalizacja: ....

Re: Samotnosc

Post autor: Elwira »

czy świat należy do optymistów i ośó odważnych??
Jedyni, którzy powinni grzeszyć, to ludzie, którzy grzeszą z uśmiechem!
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Samotnosc

Post autor: Fighter »

Elwira pisze:czy świat należy do optymistów i ośó odważnych??
To byl kawalek z piosenki :mrgreen:
Ale po co sie smucic, nie tylko ty jestes samotna. Milo miec druga polowke, ale przeciez nikt nie powiedzial ze jej nie bedziesz miec. Sa wakacje wiec jest szansa zeby sie cos zmienilo 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Samotnosc

Post autor: Yatamanka »

samotność ma to do siebie, że może Cię dopaść nawet w tłumie ludzi... to nie stan tego w jakim towarzystwie się obracasz ale tego jak sobie ze wszystkim radzisz
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
ODPOWIEDZ