Ile kontroli, a ile wolnosci?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: kwitnace-magnolie »

Anuś pisze:ale mysle ze chlopaka mozna miec nowego
nie przewiduje ciaglych zmian chlopakow. zawsze marzylam o jednym. zobaczymy.
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Anuś »

kwitnace-magnolie pisze:
Anuś pisze:ale mysle ze chlopaka mozna miec nowego
nie przewiduje ciaglych zmian chlopakow. zawsze marzylam o jednym. zobaczymy.

ja tez... ale ten jeden jedyny nie powinien chyba ograniczac :| powinien chyba sprawiac ze jestes zadowolona, szczesliwa i nie musisz dokonywac glupich decyzji w stylu : ja czy twoi przyjaciele :|
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: kwitnace-magnolie »

no tak, ale zanim 'stal sie moim chlopakiem' zobaczylam jak raktuje mnie, moj siatopoglad i moich znajomych. odpowiadalo mi to -->> i jestesmy razem

(taki ciag przewiduje nie odwrotnie, ze najpierw jestesmy razem a potem ja marudze ze cos mi nei pasuje... chyba ze to jakas kardynalna sprawa ktora dopiero teraz sie zrodzila)
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Anuś »

kwitnace-magnolie pisze:no tak, ale zanim 'stal sie moim chlopakiem' zobaczylam jak raktuje mnie, moj siatopoglad i moich znajomych. odpowiadalo mi to -->> i jestesmy razem
no wlasnie...a mi odpowiada to ze chlopak mnie nie ogranicza... czy to tak trudno zrozumiec?:| jesli zaczalby mnie w jakis sposob ograniczac przed zwiazkiem, to logiczne ze z nim nie zaczelabym 'chodzic' ... ale jesli on sie zmienia w trakcie chodzenia i zaczyna mnie mocno ograniczac to dla mnie jest to rownoznaczne z zakonczeniem zwiazku... bo dalsze jego ciagniecie byloby jak dla mnie nie na miejscu i bez tolku :)

mam nadzieje ze teraz juz mnie rozumiesz:)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: kwitnace-magnolie »

pewnie ze rozumiem. tylko mowie ze mam inne zdanie :wink:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Anuś »

kwitnace-magnolie pisze:pewnie ze rozumiem. tylko mowie ze mam inne zdanie :wink:
i o to chodzi :) a to forum chyba po to jest zeby kazdy mogl swoje zdanie przedstawic :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
kwitnace-magnolie
Młody rozbrykany
Posty: 396
Rejestracja: 17.04.2005, 00:49

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: kwitnace-magnolie »

przeciez nei komentuje tego ze masz inne zdanie w zaden sposob. polemizuje ale nie narzucam ci swojego.

rozne osoby rozne spojrzenie na swiat. :hihi:
IN MY WILDEST FANTASY..
wszystko co mam - podziele się z TOBĄ tym..
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: =MiLi= »

Dokładnie.. ile ludzi tyle zdań... ale właśnie o to chodzi, żeby było o czym i z kim podyskutować ;)

No Anus i tak trzymaj :) wychodzę z tego samego założenia :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: tynka:) »

Tak naprawę to żadko spotkasz prawdziwego przyjaciela, ale nigdy nie zrezygnowalabym z przyjaciol dla milosci... NIGDY!!



Z reszta nie wiem co przyniesie los, ale na dzien dzisiejszy nie zmienilabym srodowiska i przyjaciol ;)
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Linka »

Zrezygnowac z przyjaciol dla milosci :| . Jesli przyjaciele kazaliby mi dokonac takiego wyboru to nie byliby zadnymi przyjaciolmi, bo prawdziwy przyjaciel tak nie robi...

troche chyba nie na temat... ale do powyzszych wypowiedzi :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Anuś »

wyzej mowimy o tym co by bylo jakby to chlopak kazal nam zrezygnowac z przyjaciol ;)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Linka »

wiem, ale tamto jakos tak mnie naszlo zeby to powiedziec :P

A jak chlopak kaze rezygnowac z przyjaciol to go w zeby i bedzie posluszny ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: =MiLi= »

Haaa :D i o to chodzi ;) hehe ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Ile kontroli, a ile wolnosci?

Post autor: Michael »

moim skromnym zdanie jest tak ze jezeli sie koga swojego partnera to sie pozwala mu na wszystko jezeli on (ona) ciebie też kocha to jezeli pójdzie na piwo to pogada z kumplami wypije pare piw i nie beidze podrywał zadnej dziewczyny tak samo jest jezeli dziewczyna idzie do dyskotetki z koleżankami też czegoś takiego moze potrzebować jenda i druga strona wiec to jest kwestia zaufania ufasz jej (jemu) pozwalasz na wszystko jezeli nie ufasz to wtedy macie poważny problem .Ja takiego problemu nie mam naszczeście
ODPOWIEDZ