Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: shyduo »

I tak powinno być. Ja muszę walczyć z ochotą na palenie mojej miłej. Jednak nie jest to takie trudne, bo ona nie pali tylko popala od czasu do czasu. Wystarczy, że kiedy jest to od czasu do czasu powiem, że mi się to nie podoba i tych momentów jest coraz mniej (taki nasz mały sukces :wink: )
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja jestem dość wymagająca ... :P ale jak mi się ktoś podoba to często nie potrafie wytłumaczyć dlaczego ... Coś w sobie po prostu ma :wink: Hmm ... żebym uznała go za brzydala musi mieć w sobie coś co będzie mnie od niego odrzucało ... czasem jest tak, że mówię "okropny" a tak na prawdę ten chłopak nie jest taki zły ... Albo sądzę, że jest na prawdę fajny a jeśli chodzi o wygląd to jest lekko mówiąc paskudny :zdziwko: Może jestem troche dziwna, ale w sumie to znam się na ludzich i po przyglądaniu się im i po ich zachowaniu nawet po godzinie potrafie powiedzieć czy te osoby są watre uwagi czy też nie :ok:
13.02.2005 r.

A. ;**
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: ORZO »

Wizulanie:chudziutka (ale nie przesadnie),długie nogi,ładna buźka,piersi najlepiej takie by się dobrze w dłoniach układały :wink: ,ładne ząbki,krótkie włoski (najlepiej rozczochrane).A teraz najważniejsze, tyłeczek!!!Jędrny,wypukły i w kształcie jabłka. :wink:

Charakter:poczucie humoru,szcerość,inteligentna,wyrozumiała,spontaniczna,towarzyska,otwarta...etc.Chociaż dla mnie najważniejsze jest by dziewczyna miała mocny charakter i potrafiła wylać mi na głowę kubeł zimnej wody.Bo jestem takim głupim przypałem że wykorzystuję to kiedy dziewczyna maksymalnie na mnie leci i pozwala mi na wszystko.Wtedy szybko się nudzę.Trzeba mieć do mnie dużo cierpliwości i kiedy coś się podoba powiedzieć mi to. :wink:
Jestem Michał i też mam 12 lat....
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: SkaTe_GirL »

ORZO pisze:Wizulanie:chudziutka (ale nie przesadnie),długie nogi,ładna buźka,piersi najlepiej takie by się dobrze w dłoniach układały :wink: ,ładne ząbki,krótkie włoski (najlepiej rozczochrane).A teraz najważniejsze, tyłeczek!!!Jędrny,wypukły i w kształcie jabłka. :wink:
Chyba jak se narysujesz ; -|
W ogole jakie wymagania :zdziwko:
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: ORZO »

A wyobraź sobie że wcale nie muszę sobie rysować 8) .Poza tym takich dziewczyn jest pełno i nie są to jakieś wysokie wymagania. :? Wiem że nie jestem żadnym ideałem ale to jest właśnie mój typ dziewczyny na które szczególnie zwracam uwagę. Zresztą może być tak że mi się taka dziewczyna bardzo podoba a innemu facetowi nie.Wszystko kwestia gustu.
Jestem Michał i też mam 12 lat....
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: SkaTe_GirL »

jesli tak twierdzisz. . . ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: ORZO »

Powiało ironią... :nom:
Jestem Michał i też mam 12 lat....
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: SkaTe_GirL »

ironia? a skad! ja? No co Ty ; -]]]]]
Powialo ale taka tyci ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: ORZO »

Powialo ale taka tyci ; -P

A jednak! :wink:
Jestem Michał i też mam 12 lat....
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: Michael »

facet musi mieć jedno mózg albo musi umieć myśleć nie liczy sie tak mi sie wydaje wygląd ani takie pierdoły tylko to co ma w środku dusza jezeli coś takiego istnieje serce i tyle no i oczywiście jakoś sprytniejszy być niemoze być bezmuzgiem bo to było by głupie :mrgreen:
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: JaQb »

No to czemu zdjęcie, które wkleiłem kiedyś jakiegoś kolesia do Hyde Parku, takiego przystojniaczka spotkało się z takim ekhmm jakby to powiedzieć zniesmaczeniem, a może ten chłopak jest bardzo mądry romantyczny, wrażliwy i uczynny?
Więc niech nikt nie mówi, że wygląd się nie liczy :wink:
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
mhl
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 10.01.2005, 22:16
Lokalizacja: Chełm

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: mhl »

pierwsze na co zwraca uwage meżczyzna to tyleczek : ), to taki sam odruch jak mrugnięcie okiem. Ja patrzę także na twarz, nie wiem czemu ale po twarzy/spojżeniu mozna poznac czy warto jest choćby zaczynać rozmowę. Delikatna slowianska uroda to jest to czego szukam, zadne tam szminki, makijaze a szczególnie nie nawidze malowania oczu.

bignatural jednym slowem : )
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: Phantom »

W sumie to chyba i mężczyzna i kobieta muszą mieć... jaja :> nie? :>:>:>
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: Potępiony »

Phantom pisze:W sumie to chyba i mężczyzna i kobieta muszą mieć... jaja :> nie? :>:>:>
Heh kobieta z jajami? W znaczeniu dosłownym zdecydowanie podziękuję, ale w przenośni to sam nie wiem. To zależy.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Co musi miec chlopak? Co musi miec dziewczyna?

Post autor: stefan »

pierwsze na co zwraca uwage meżczyzna to tyleczek : )
nie mogę się z tym zgodzić. ja najpierw patrzę na twarz, zdecydowanie najpierw na twarz. oczy, nos, włosy, podbródek, szyja. dopiero potem rzucam okiem na całą resztę.
Delikatna slowianska uroda to jest to czego szukam, zadne tam szminki, makijaze a szczególnie nie nawidze malowania oczu.
a pod tym to się podpiszę :)
ODPOWIEDZ