Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: SkaTe_GirL »

Madzior pisze:
Wszyscy podchodzimy pod pelnoletnosc ; -p
heh może nie wszyscy :wink: mi do pełnoletnośi z 3 latek brakuje :)
Przepraszam kochana ; -)
Prawie wszyscy podchodzimy pod pelnoletnosc ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Gosieńka
Młody aktywny
Posty: 37
Rejestracja: 12.06.2005, 23:19

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Gosieńka »

andrzejek15 pisze:hmm. nie wiem jak w takich przebieralnaich mozna sie nie rozbierac do calk. nagosci. Rozumiem, ze wychodzisz z basenu i stwierdzasz, ze sie nie rozbierzesz i na ulice wychodzisz w mokrych majtkach, tak?
Podobnie jak już tu dziewczyny wcześniej powiedziały staram się zasłaniać ręcznikiem.
andrzejek15 pisze:to ja jeszcze was spytam ile macie latek?
Ja mam 17,5 :) Ale w sumie nie wiem w jakim celu zadałeś to pytanie :P
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: stefan »

dobra, miałem się nie wypowiadać, ale jednak coś mnie podkusiło.

@andrzejek:
wzniecasz się jakbyś miał jakiegoś krzywego czy co :P zobaczyła nagiego chłopaka w przebieralni, to normalne że ludzie w przebieralni się rozbierają i zmieniają majtki! przecież cię nie ubyło od tego! w ogóle nie wiem o co chodzi z tym topikiem. zakryłeś precjoza ręką czy cię wmurowało jak tę małolatę?

@skate_girl:
1. on był na krytym basenie, raczej trudno sobie wyobrażać żeby poszedł się opalać bo i gdzie - na ulicę? :)
2. zgadzam się, nie "baby" tylko kobiety - no chyba, że narysowana była taka straganowa, wielka baba ;)

@reszta:
co tu ma pełnoletniość do tego?

@andrzejek po raz 2:
mam 23 lata. nie wiem po co ci to wiedzieć i co to ma do rzeczy.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: SkaTe_GirL »

stefan pisze: @skate_girl:
1. on był na krytym basenie, raczej trudno sobie wyobrażać żeby poszedł się opalać bo i gdzie - na ulicę? :)
Nie chodze na kryte baseny wiec sie przezucialam na odkryty w swoich wypowiedziach ; -PPPPPP
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

Stefan - twoja odpowiedź była idealna... Mam podobne zdanie... NIE MA SIĘ CZYM PODNIECAĆ:) Rozumiem jakby jakieś 19 latki wpadły i hihotały diabelsko :P wtedy mnie by zamurowało na 100%:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
andrzejek15
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.07.2005, 11:58

:)

Post autor: andrzejek15 »

widzę, ze sie nie mozemy dogadac, ale mniejsza o to. podsunięto mi to forum mowiąc ze jest to forum dla mlodziezy a tu osoby co mają 20 lat, 23 i pewnie jeszcze wiecej. Znacie jakies forum dla troche mlodszych. A po za tym znalazlem na jednym z forów cos podobnego. Sami zobaczcie:
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=60&w=27019963 i przeczytajcie wszystkie posty...

To co tam pisze moze niektorych zaszokowac!!!!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: stefan »

dogadać się nie możesz? wysunąłeś posta i masz na niego żywy odzew, nie wiem czego oczekiwałeś - milczenia? naprawdę nie rozumiem.

przeczytałem to, co podałeś w linku. co mogło mnie tam zaszokować, bo nie wiem? to, że ludzie sugerują przebierać się pod ręczniczkiem czy to, że młodzieńcy zsuwają je (ręczniki) z siebie?
Madzior
Młody aktywny
Posty: 175
Rejestracja: 30.03.2005, 18:23
Lokalizacja: sprzed kompa

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Madzior »

podsunięto mi to forum mowiąc ze jest to forum dla mlodziezy a tu osoby co mają 20 lat, 23 i pewnie jeszcze wiecej.
hmmm to jest już chyba dyskryminacja wiekowa :P
To co tam pisze moze niektorych zaszokowac!!!!
tak samo jak Stefan nie mam zielonego pojęcia co w tym może szokować? Nie rozumiem wytłumacz..co w tym takiego Cię zszokowało:/
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

Rozumiem ze mamy złapać tą 11 latke i wychłostać na twoich oczach?:D Bo nie wiem o co chodzi... CO to ma znaczyć że średnia to 20 lat?:D wypraszam sobie - mi tak daleko do 20 jak tobie do mojego wieku:P Chłopie - mówi się trudno i żyje się dalej... Zycie nie wali się na jednej 11 latce... a ty tutaj nas od szarlatanow nazywasz co najmniej:P To jest forum młodzieżowe - 17,5 lat to jest wiek młodzieńczy (no chyba że wyglądam na starca:p).

To forum ma średnią wiekową akieś 16 lat a młodszych jest sporo? (nie mam racji?)

I ostatnia seria wypowiedzi - CO MA MNIE NA FORUM GAZETY SZOKOWAĆ? normalni ludzie jak ja czy Ty... Dokladnie to samo pisaliśmy co oni
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: :)

Post autor: SkaTe_GirL »

andrzejek15 pisze:widzę, ze sie nie mozemy dogadac, ale mniejsza o to.
Bo nikt nie rozumiem dlaczego robisz z tego afere - wiec sie pytam. Dlaczego? Boisz sie dziewczyn czy jak?
andrzejek15 pisze:podsunięto mi to forum mowiąc ze jest to forum dla mlodziezy a tu osoby co mają 20 lat, 23 i pewnie jeszcze wiecej.
Wypraszam sobie! Mam 18 lat i nie pozwole aby ktokolwiek mnie postarzal....
andrzejek15 pisze:Znacie jakies forum dla troche mlodszych.
Idz do przeczkola... tam Ci powiedza, gdzie mozesz sie zwrocic.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Czarownica
Młody rozbrykany
Posty: 230
Rejestracja: 24.01.2005, 20:39
Lokalizacja: Łódź

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Czarownica »

ło matko ale tu sie ostatnio nerwowo zrobiło
I'm a ghost of one's former self....
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: JaGaKi »

Skate!! NIE STRZELAJ!!:D
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Dziewczyna w męskiej przebieralni?!

Post autor: Paweł »

A kto powiedział ze ludzie w wieku 23 lat to nie młodzież?

zamykamy.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany