Uczucie tęsknoty...

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Anuś »

wiesz, to nie tylko dla ciebie brakuje czasu...ja też go praktycznie nie mam :( są to pojedyncze wolne minutki...żyję od weekendu do weekendu...i to tak już jest...Ale nie podoba mi się to i najgorsze jest to że nic nie mogę z tym zrobić bo już i tak wszystko konkretnie planuję!! :(
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: alexandrynka »

no wlasnie-a ja nawetsie planowac boje-bo zazwtczaj wszystko to co sobie jaos uloze i zaplanuje-nigdy mi nie wychodzi...
wiec wole tak z minuty na minute...
CARPE DIEM!
mmloda
Szalony pismak
Posty: 537
Rejestracja: 15.07.2003, 13:32
Lokalizacja: z ekwadoru

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: mmloda »

normlanie ja bardzo tesknie i co ja mam zrobic jesli ja nie mam namiarow do niego. Tewsknie i tesknie ale coz......
KoChAm MoJe SłOnEcZkO
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Anuś »

tęsknię, tęsknie, a rozstaliśmy się pół godzinki temu....hm...dziwne ... :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: ylka »

Najgorsza jest chyba właśnie ta nieuzasadniona tęsknota, której człowiek nie może się wyzbyć. Tęsknię np. za kumplami, za chłopakiem, za czekoladą... :P Co z tego, że przed chwilą śmiałam się z kumplami, tuliłam z chłopakiem czy jadłam batona czekoladowego. Ale tęsknię i już! A ta nieuzasadniona... Trudne uczucie. Tęsknisz za czymś czy za kimś i nie wiesz za czym; może nawet tego nigdy nie doznałeś, a tęsknisz... :|
Dziwno.
smile like a melon slice : )
alexandrynka
Młody aktywny
Posty: 172
Rejestracja: 08.08.2003, 19:55
Lokalizacja: sosnowiec

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: alexandrynka »

co racja to racja-nie da sie nie tesknic...
CARPE DIEM!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Paweł »

zajebisty temat, odkopujemy... (-:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Linka »

Faktycznie tesknic mozna za wieloma rzeczami i ludzmi :) Jak bylam niecały tydzien na wakacjach to teskniłam za moim miastem ktorego na codzien nie cierpie :P Teskniłam za rodzinka, domem, znajomymi a nawet psem :D
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: kris18 »

Wang masz racje nie ma sposobu na tęsknote ja również bardzo tęsknie do mojej dziewczyny ponieważ mieszkoamy od siebie 30 km i widzimy się raz w tygodniu ale ja na następny dzień po spotkaniu już bardzo tęsknie i tego nie da się w jaiś sposób ominąć każdy człowiek musi to przeżyć
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Andzia_P. »

Ja wtedy placze... nie mam innego sposobu, a uwierz mi mam za czym tesknic...
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja kiedy bardzo tęsknie wychodzę gdzieś sama ... Albo siadam i po prostu płaczę ... Jakoś nie znalazłam sposobu który pozwoliłby mi o tęsknocie chociaż po części zapomnieć ... A za czym tęsknie?? Ostatnio najczęściej zadrza mi się tęsknić za moim chłopakiem ... W wakacje dużo czasu spędzamy osobno ... Brakuje mi tego jak mnie przytula ... Naszych rozmów ... tego jak razem kilka godzin milczymy ... Po prostu tęsknie za Nim całym ... No, ale tak już musi być ...

Oj ale się Wam wyżaliłam ... Już nie będę ...
13.02.2005 r.

A. ;**
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Uczucie tęsknoty...

Post autor: Potępiony »

Na tęsknote najlepiej spotkać się z przyjacółmi, żeby tak o tym nie myśleć siedzenie samemu nie jest najlepszym rozwiązaniem. Trzeba coś robić a nie się załamywać wiem to z własnego przykładu.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
ODPOWIEDZ