Walczyc czy odpuscic??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Walczyc czy odpuscic??

Post autor: GoSiAcZeK »

Andzia_P. pisze:Odpuscilam!!
Dlaczego??
Dlatego, ze zobaczylam synka z innej strony, co jest grane to on traci wiecej...nie ja!! Jesli mnie nie chce to jest jego strata. Ja (mam nadzieje) znajde chlopaka, ktory bedzie o mnie zabiegal, a nie ja o niego (tzn nie ze mi to bedzie obojetne), taki powienien byc pierwszy chlopak...

Mówiłam, że sama zobaczysz co dla Ciebie najlepsze :) Jeśli uważasz, że tak miało się stać to pewnie masz racje :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
tinkaa18
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 03.08.2005, 11:03

Re: Walczyc czy odpuscic??

Post autor: tinkaa18 »

no i bardzo dobrze postapilas ja zrobilabym dokladnie tak jak ty :-) nie ten to nastepny :D
Nadzieja jest bogiem
Miłość nałogiem
Życie zabawą
A śmiech podstawą =)
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Walczyc czy odpuscic??

Post autor: Yatamanka »

Gdybym sie nie spóźniła, napisałabym:
nie zrobisz nic na siłę... żadnego człowieka nie można zmusić do uczucia . jeśli Cię kocha to z Tobą będzie bez względu na kolegów czy tam inne "przeszkody na trasie do celu". jeśli jednak nie, to nie warto się męczyć.. widocznie facet nie jest Ciebie wart. poczekaj, ale się nie narzucaj.. takie moje zdanie.
Ostatnio zmieniony 29.08.2005, 19:42 przez Yatamanka, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Walczyc czy odpuscic??

Post autor: Michael »

Źle odebrane tak ale pomyśl sobie kiedyś czy ci na nim zalezy jezeli tak to spróbuj jezeli nawet sie nie uda to bedziesz miała świadomośc ze spróbowałaś i nie odałąś go bez walki bo wtedy to mogłabyś miec wyżuty sumienia
ODPOWIEDZ