ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
*RyBkA*
Młody rozbrykany
Posty: 402
Rejestracja: 10.01.2004, 18:39
Lokalizacja: PoLsKa =P

ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: *RyBkA* »

bez zazdorsci nie ma milosci... tak brzmi stare przyslowie... czy zwiazek moze istniec bez zazdrosci <?> czy zazdrosc niszcze zwiazek <?> mysle ze odrobina zazdrosci nie jest zla, ale jak jest jej za duzo to wszystko szlag trafia, wtedy zanika milosc i zaczynaja sie klotnie, o to kto bardziej daje powody do zazdrosci..... :P
...;;;>>> ZeRo PoMySłóW <<<;;;...

ZoStAjE mI JeDyNiE TrAwKa ^-^-^-^-^-^
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: Piqs - X »

Juz gdzies o tym mpowile, tylk nei wiem gdzie ^_-
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: DianaR »

jezeli nam ktos okazuje odrobine zazdrosci to jest nawet przyjemne. ale jezeli popada w skrajnosc to nie bardzo. To moze zniszczyc zwiazek. trzeba umiec odpowiednio dozowac uczucia!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ONA*
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 13.01.2004, 19:19

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: ONA* »

zgodze sie z Tobą, jak zazdrosc jest duzo, niknei zaufanie i o wszysko sie podejrzewa drugą osobe a czy to mozna nazwać związkiem?
nieduża ilosc zazdrosci nikomu jeszcze nei zaszkodziła :nie: a moze bcy to tylko miłe :nom:

pozdrawiam
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: kris18 »

hmm to zależy od zaufania do drugiej osoby jeśli ufacie sobie to nie ma mowy o zazdrości chociaż :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mi również nieraz zdarza sie nutka zazdrości ale ufam moje dziewczynie i wiem ze moge na nią liczyć ;) :ok: :ok: :ok:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: Linka »

Wiadomo ze zazdrosc jest dobra bo jesli np ja jestem o kogos zazdrosna to wiadomo ze mi na tym kims zalezy. Tak wiec powinno sie byc zazdrosnym ale nie do przesady. Bo jakas glupia obsesja, izolowanie partnera od swiata itd to byloby chore :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: SkaTe_GirL »

dobra dobra dobra! ; -]
lecz meczaca ; -]
ale z nia lepiej anizeli bez niej ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: JaGaKi »

to zazdrość powoduje w związku:
a) doły psychiczne
b) że związek się coraz bardziej rozwija... osobiście wole punkt b) ;)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: stefan »

wg mnie nie da się stworzyć związku bez zazdrości, no chyba że mówimy o poligamii ;)
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: Michael »

Mi sie wydaje ze dobrze być odrobine zazdrosnym o swoją drugą połowe ale mozna z tym przegiąc i wtedy bedzie wielki problem wiec zazdrość tak ale z umiarem
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: =MiLi= »

Odrobina zazdrosci nigdy nie zaszkodzi ;) lubię gdy facet jest o mnie trochę zazdrosny bo czuję że zależy mu na mnie, ale wszystko oczywiście z umiarem.. bo gdy ta zazdrość przeradza się w zaborczość to już nie jest miło :/
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: ylka »

Mili, ma rację... (;
to ma być zdrowa zazdrość!
smile like a melon slice : )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: Linka »

Wszyscy jednogłosnie stwierdzilismy ze zazdrosc w pewnym stopniu jest dobra dla zwiazku, ale miłym uczuciem na pewno nie jest. No i raczej wolimy zeby ktos byl zazdrosny o nas niz my o kogos :P To oczywiscie bardziej wygodne dla nas :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: vanessa »

jak mawia mój tatuś: "..wszystko ma swoje granice.."
i tego się trzymajmy :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
kris18
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 16.07.2005, 21:32

Re: ZaZdROsC w ZwIaZkU, DoBrZe CzY zLe <?>

Post autor: kris18 »

wiadomka troche zazdrości nawet pomaga w zwiąsku :lol: ale nadmiar jej może bardzo szybko ten związek popsuć więc nie przesadzać z zazdrością :P :twisted:
ODPOWIEDZ