Deklaracje maturalne

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: SkaTe_GirL »

a idzicie Wy wszyscy w*****. mam jush doSc tematu tej p*** matury, z**** deklaracji i tego czy matura jest rozrz. czy podst. ; -\

Linka my mieszkamy na wioSce z bimbajami - u Nas zawSze jest inaczej...

jednak,ze zdajac na uczelnie prywatna- wystarczy miec tylko podstawowa mature ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Phantom »

zgredoos pisze:
SkaTe_GirL pisze:jednak,ze zdajac na uczelnie prywatna- wystarczy miec tylko podstawowa mature ; -p
a nie pomyślałaś, że mając maturę rozszerzoną masz większe szanse na dostanie się na wybraną uczelnię?
Do prywatnej szkoły to raczej nie ;p
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Linka »

W prywatnej szkole to liczy sie tylko kasiorka :mrgreen:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: SkaTe_GirL »

zgredoos pisze:
SkaTe_GirL pisze:jednak,ze zdajac na uczelnie prywatna- wystarczy miec tylko podstawowa mature ; -p
a nie pomyślałaś, że mając maturę rozszerzoną masz większe szanse na dostanie się na wybraną uczelnię?
Nie, bo na prywatna wyStarczy zaplacic ; -]
zgredoos pisze:a kto gdzie chce iść na studia?
Lodz - WSP albo Gdansk - GWSH
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Anuś »

oj...ja maturzystka i jeszcze nie napisalam co i jak ;p
wiec:
1. polski - podstawowy
2. angielski - podstawowy
3. geografia - rozszerzona
4. matematyka - rozszerzona
5. rosyjski - rozszerzony
:x
chcialabym - i bede probowac dostac sie na SGH...ale tam strasznie ciezko ;/ zloze tez na SGGW na ekonomie i nie wiem gdzie jeszcze...Krakow albo Gdansk...w sumie to chyba na jakiekolwiek dzienne sie dostac to bedzie dobrze...
i ktos sie pyta po co rozszerzone przedmioty? porzadniejsze uczelnie takie wlasnie wymagaja... :) chyba na zadna ekonomie nie biora z podstawowa matma ;p ;p ;p

temat z polskiego : kreacje kobiet stworzone przez kobiety w literaturze.omow na wybranych przykladach. --> :) temat feministyczny ;p
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Linka »

A dlaczego akurat rosyjski rozszerzony? Troszke mnie to zdziwilo ale pozytywnie bo wiekszosc osob w naszym wieku (w tym ja) nie potrafi nic powiedziec w tym jezyku :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Anuś »

Linka pisze:A dlaczego akurat rosyjski rozszerzony? Troszke mnie to zdziwilo ale pozytywnie bo wiekszosc osob w naszym wieku (w tym ja) nie potrafi nic powiedziec w tym jezyku :P
bo: ucze sie 3 jezykow : rosyjski, angielski i niemiecki... z niemieckiegonie umiem nic :oops2: , z angielskiego tyle co na podstawowy, ew. srednio-zaawansowany - a takiego nie ma na maturze ;) ,a rosyjski w sumie tez srednio, ale jestlatwy i sie przyloze i mam nadzieje ze jakos zdam :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Linka »

Anuś pisze:
Linka pisze:A dlaczego akurat rosyjski rozszerzony? Troszke mnie to zdziwilo ale pozytywnie bo wiekszosc osob w naszym wieku (w tym ja) nie potrafi nic powiedziec w tym jezyku :P
bo: ucze sie 3 jezykow : rosyjski, angielski i niemiecki... z niemieckiegonie umiem nic :oops2: , z angielskiego tyle co na podstawowy, ew. srednio-zaawansowany - a takiego nie ma na maturze ;) ,a rosyjski w sumie tez srednio, ale jestlatwy i sie przyloze i mam nadzieje ze jakos zdam :)
w sumie ja skladałam dokumenty do ogolniaka do klasy jezykowej w ktorej byly te 3 jezyki, ale jakos sie potem rozmyslilam i poszlam na ekonomie- teraz mam angol i niemiec :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
cziri
Młody aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 18.04.2005, 18:20

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: cziri »

Rosyjski fajny jest, pamietam jak sie go uczylam w podstawowce. Zaluje tylko ze CKE nie dala mi mozliwosci zdawania dunskiego :(
no comment...
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Deklaracje maturalne

Post autor: Anuś »

zgredoos pisze:
Anuś pisze:ale jest latwy i sie przyloze i mam nadzieje ze jakos zdam :)
to ja trzymam kciuki :p
spasiba :P
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ODPOWIEDZ