Złe geny

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Złe geny

Post autor: Michael »

czy nie macie czasem ochoty złapać nóż i pociąc sobie rece tak by jush nigdy ogladac tego swiata ?? albo odwortnie nienawidzicie kogoś tak bardzo ze chcecie go zabić macie czasem takie wrazenie ze ten świat jest cały przeciwko wam ja mam starasznie czesto i nie wiem czy zabicie sie jest rozwiazaniem problemu ale moze jest jakieś lepsze wyjsćie znacie jakieś??? oprucz takiego gadanie ze przed tobą tyle pieknych chwil mnie to nigdy nie ruszało i nadal tak jest wiec prosze o pomoc jezeli oczywście umiecie mi pomóc




Za szybki by żyć za młody by umrzeć za wkurzony na strach zakochany na zabój i co z tego ??
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Złe geny

Post autor: SkaTe_GirL »

Stary, wiesz co to znaki interpukcyjne?
Wiesz co to logika zdania?
wiesz co to styl wypowiedzi?
wiesz co to slownik ortograficzny?
Nie?
Wroc sie do podstawowki.
Irytuje mnie to, ze nie umiesz napisac logicznego zdania.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Złe geny

Post autor: anuśka :) »

Michael pisze:czy nie macie czasem ochoty złapać nóż i pociąc sobie rece tak by jush nigdy ogladac tego swiata ??
jak byłam młodsza i hormony 'wrzały' to może tak, ale teraz już nie.
Michael pisze: nienawidzicie kogoś tak bardzo ze chcecie go zabić
nienawiść to strasznie mocne słowo, jednak ja wypowiadam je tylko gdy jestem tak na maxa rozzłoszczona lub rozżalona. Po jakimś czasie emocje opadają i inaczej na to wszystko patrzę...
Michael pisze:czy zabicie sie jest rozwiazaniem problemu ale moze jest jakieś lepsze wyjsćie znacie jakieś???
popełnienie samobójstwa to dla mnie objaw tchórzostwa... wiem że może być sytuacja naprawde beznadziejna, ale odbierać sobie życie? Na pewno jest ktoś kto jest w stanie pomóc... Lepsze wyjście? ale z czego? z dołka?
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Złe geny

Post autor: Michael »

jezeli nie uzywam interpunkcji itd to poprostu nie wpisuj sie w ten temat tak ciezko ??

Ja mam teraz pare problemów i wspomnien które naprawde mnie zabijaja np własnie przez trzy miesiące byłem szcześliwy z dziewczyną a nagle sie okazało ze to koniec.Moja kontuzja kolana z dnia na dzień sie pogarsza przynajmniej tak mi powiedział lekarz moje szanse na gre w piłke zmniejszają sie z dnia na dzień to jest naprawde duży dół i jak z niego wyjść ??


A co do podstawówki moze kiedyś tam wróce tam nie ma takich problemów jak tu
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Złe geny

Post autor: Linka »

A co do tego maja złe geny?
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Złe geny

Post autor: Phantom »

Ależ oczywiście jestem za! Kiedy te 'złe' jednostki o wybrakowanych genach pozbijają się i wybiją nawzajem może wreszcie Świat ruszy do przodu i wszelkie występujące patologie będą w miarę 'normalne' i niegroźne :]

A zatem: kuchenne noże w dłoń i do roboty!
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Złe geny

Post autor: vanessa »

Michael pisze:jezeli nie uzywam interpunkcji itd to poprostu nie wpisuj sie w ten temat tak ciezko ??
Majki, a Tobie tak ciężko jest pisać proprawnie??
tyle razy zwracano Ci uwagę..
wziąłbyś to sobie w końcu do serca.. ; ]
Michael pisze:Ja mam teraz pare problemów i wspomnien które naprawde mnie zabijaja
Chyba więcej sobie wkręcasz, niż naprawdę czujesz..
Michael pisze:przez trzy miesiące byłem szcześliwy z dziewczyną a nagle sie okazało ze to koniec.
to zabrzmi brutalnie: bywa.
nie pomyślałeś, że może ona nie była z Tobą szczęśliwa?
kiedyś będziesz jej wdzięczny, że tak postąpiła.. Ty znajdziesz osbie nową 'żone' z którą prawdopodobnie będziesz szcześliwszy.. ; ]
Michael pisze:to jest naprawde duży dół i jak z niego wyjść ??
poproś o pomoc przyjaciół lub rodzinę - oni Cię znają.. My raczej nie bardzo..
a jeśli to nie pomoże to może zgłoś się do poradni psychologicznej..
w końcu to będzie fachowa pomoc..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Złe geny

Post autor: stefan »

majkel - to nie jest publiczne forum tylko prywatne. nie możesz pisać czego chcesz, bo dowolny z administratorów może Cię zbanować kiedy tylko przyjdzie mu na to ochota. to jest czyjaś strona, comprendo?

serwer nie jest utrzymywany z podatków tylko z reklam, określone osoby włożyły trud w jego powstanie i rozpropagowanie tak, by był tym czym jest.

nie po to uczą nas w szkołach pisania poprawnie zdań w ojczystym języku, żeby:
1. nie korzystać z tej wiedzy,
2. publicznie się obruszać gdy ktoś nam zwróci uwagę.

a co do tematu:
1. cięcie się z powodu zerwania z dziewczyną uważam za mocno werterowskie, naczytałeś się książek z epoki romantyzmu kiedy każda miłość kończyła się życie przynajmniej jednego z kochanków -> gdzie tu sens, logika?
2. też kiedyś rzuciła mnie dziewczyna, też mam problem z kolanem, mam problem z układem oddechowym, mnóstwo rzeczy bym zmienił w swoim ciele i mnóstwa rzeczy już w życiu nie zrobię ale nie mam zamiaru się z tego powodu ciąć.
3. zajmij się człowiecze czymś przyjemnym i kreatywnym, zróbże coś konstruktywnego zamiast się nad sobą użalać!
4. trzy miesiące to naprawdę niewiele straconego czasu.
5. dziewczyna nie jest idealna jeśli rzuca - idealne dziewczyny pozostają wierne do końca życia (idealni mężczyźni oczywiście też, żeby nie było niedomówień).
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Złe geny

Post autor: SkaTe_GirL »

Michael pisze:jezeli nie uzywam interpunkcji itd to poprostu nie wpisuj sie w ten temat tak ciezko ?
Nie draznij kotki...
nie draznij...
pierwsze i oStatnie ostrzezenie...



/Phantom: strach się Ciebie bać ;x ale czemu by nie spróbować ugryźć się dać ;D
SkaTe : Tez Cie KrzySiu kocham ; -) ale to nie zmienia faktu...kotki nie draznij ; -p
/Phantom: oj tam, no risk no fun! rozdrażniona kotka nie musi być zła d;
SkaTe : mRRrRRRrr ;> sprobuj - przekonasz sie ; > [ jeSu zabrzmialo jak reklama :zdziwko: ] ; -]
/Phantom: Trzeba Cię tylko dobrze podrażnić... ale nie będę próbował <<: Jeden Krzyś Ci wystarczy xP
SkaTe : Madrze robiSz ; -] Kiedys Ci napisalam na gg : Wiedzialam, ze jak cos palnieSz to odrazu mi sie odechce z Toba piSac ... powygupiac sie nie mozna - jaSne, ze mi wyStarczy. On bynajmiej sie nie bawi jak... ehm... ; -\
/Phantom: Y? Ale ocb? o_O znów coś źle zrobiłem? ;<
*MysterY*: proszę nie podpostowywać komuś posta :P
Ostatnio zmieniony 11.10.2005, 21:04 przez SkaTe_GirL, łącznie zmieniany 5 razy.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
kropla-deszczu
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 11.10.2005, 19:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Złe geny

Post autor: kropla-deszczu »

wydaje mi się , że każdy ma czasem dosyć siebie i innych ale to nie powód żeby myśleć o życie , jest wiele rzeczy które mogą nas cieszyc , a to że dziewczyna z tobą zerwała po 3 miesiacach to żadna tragedia , najwyraźniej czegoś jej brakowało w tym związku
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Złe geny

Post autor: stefan »

kropla-deszczu pisze:każdy ma czasem dosyć siebie i innych [...]
kropla-deszczu w innym temacie pisze:i tu się niezgodzę , nie można generalizować że wszyscy[...]
nie generalizuj albo nie upominaj :]
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Złe geny

Post autor: mekamil »

Phantom pisze:Ależ oczywiście jestem za! Kiedy te 'złe' jednostki o wybrakowanych genach pozbijają się i wybiją nawzajem może wreszcie Świat ruszy do przodu i wszelkie występujące patologie będą w miarę 'normalne' i niegroźne :]

A zatem: kuchenne noże w dłoń i do roboty!
lol No to połowa populacji ludzi poszła w pierdut... :ok: :lol:
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Złe geny

Post autor: Phantom »

mekamil pisze:lol No to połowa populacji ludzi poszła w pierdut... :ok: :lol:
O-jej, ale się przejąłem. Nie lubię tłoku d;
kropla-deszczu
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 11.10.2005, 19:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Złe geny

Post autor: kropla-deszczu »

stefan pisze:
kropla-deszczu pisze:każdy ma czasem dosyć siebie i innych [...]
kropla-deszczu w innym temacie pisze:i tu się niezgodzę , nie można generalizować że wszyscy[...]
nie generalizuj albo nie upominaj :]
ta wszystko ładnie , ślicznie tyle że przed słowami każdy ..bla bla bla ... było że mi sie tylko tak wydaje ,a pozatym to są słowa wyrwane z kontekstu !! Ja protestuje przeciwko takiej manipulacji!! :lol:
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złe geny

Post autor: ylka »

Phantom pisze:A zatem: kuchenne noże w dłoń i do roboty!
milcz, kobieto, bo znowu Ci się oberwie! <<;


...ale tak ryliryli, to wydaje mi się, że jesteś jeszcze młody, a więc dorastasz, tak, hormony buzują, wszelkie problemy wyolbrzymiają się do niepojętych rozmiarów, małe blahostki potrafią wytrącić Cię z równowagi i w ogóle cały świat wydaje się być przeciwko Tobie - to po prostu taki wiek. wiek przejaskrawienia i kontrastów. <:
każdy to przechodzi, wierz mi. ja też kiedyś niemal że co chwilę mówiłam 'kocham', 'nienawidzę', beczałam, zamykałam się w sobie i chciałam popełnić samobójstwo. ale... minęło. i teraz jest pozytyyyywnie. :3

myślę, że u Ciebie będzie podobnie. (: tylko przetrwaj to!
smile like a melon slice : )
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Złe geny

Post autor: Phantom »

ylka pisze:
Phantom pisze:A zatem: kuchenne noże w dłoń i do roboty!
milcz, kobieto, bo znowu Ci się oberwie! <<;
Oh, yeah! Naprawdę? :roll: Noo proszęę, prooszęę, proooszęęęę ;p i jeszcze jeden i jeszcze raz!
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Złe geny

Post autor: ylka »

Phantom pisze:(...) i jeszcze jeden i jeszcze raz!
już nie wołam 'jeszcze, jeszcze, jeszcze...' <:
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ