The Virgin Suicides

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

The Virgin Suicides

Post autor: ::PiotreK:: »

http://www.filmweb.pl/FilmDescriptions?id=10981#10981

Oglądał ktos ( czy znów jestem jedyny :P )
dość stary film ale bardzo mną ruszył obejżałem go raz obejze chyba i drugi za chwilke
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: The Virgin Suicides

Post autor: Fergie »

niestety chyba znowu jestes jedyny...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: The Virgin Suicides

Post autor: JaGaKi »

Film... no co tu dużo mówić, niesamowity... Ściągnąłem go tylko i wyłącznie dlatego że Piotrek tutaj napisał o nim... i sam musze polecić... Film wpływa na umysł... aż trudno o nim mówić... Trzeba to zobaczyć... A potem pokazać rodzicom...


A film stary nie jest - 1999 rok:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
pearl
Młody rozbrykany
Posty: 244
Rejestracja: 12.01.2005, 16:58
Lokalizacja: ze snów...

Re: The Virgin Suicides

Post autor: pearl »

Film swietny! Ciesze sie ze tez go ktos ogladal i docenil :tak: gleboki, daje do myslenia...Coppola ma dar do robienia filmow maja to COS
rowniez polecam!
"Zmarnowaliśmy świt, a tego nie wybaczy nam żadne niebo" - J Morrison
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: The Virgin Suicides

Post autor: ylka »

sama tematyka jest fajna, ale ani autor książki, ani scenarzysta nie potrafili tego jakoś porywająco zaprezentować. mnie się osobiście forma nie podoba.
ale skoro wam podobał się film, to przeczytajcie i książkę, na podstawie której go nakręcono. (;
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ