gol

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Rybkaaa
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 14.10.2005, 20:17
Lokalizacja: warszawa

gol

Post autor: Rybkaaa »

nowy film i na prawde go polecam kazdy kto go obejrzy niech tu pisze swoje przemyslenia w zwiazku z nim i jak mu sie podobał :mrgreen:
.....jestesmy jak aktorzy w teatrze, kazde z nas gra swoja role i nawet kiedy milczymy, ta chwila tez cos znaczy, bo dla kazdego z nas ma ciag dalszy
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: gol

Post autor: ::PiotreK:: »

ja własnie sciągam jak sciagne i obejże napisze co myśle :]
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: gol

Post autor: ::PiotreK:: »

własnie oglądnełem bardzo dobry chwilami mało niepłakałem a do tego jaka obsada:P
Rybkaaa
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 14.10.2005, 20:17
Lokalizacja: warszawa

Re: gol

Post autor: Rybkaaa »

ten fil byl zarabisty mogla bym godzinami gadac o tym jak mi sie ten film podobal ale jedyne co mi sie tak nie za bardzo podobalo to ten watek milosny bo do kazdego filmu daja taki wontek i to jest denerwujace :twisted:
.....jestesmy jak aktorzy w teatrze, kazde z nas gra swoja role i nawet kiedy milczymy, ta chwila tez cos znaczy, bo dla kazdego z nas ma ciag dalszy
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: gol

Post autor: ::PiotreK:: »

ale niebył specjalnie widoczny tylko taki "mały dodatek"
Rybkaaa
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 14.10.2005, 20:17
Lokalizacja: warszawa

Re: gol

Post autor: Rybkaaa »

no niby tak ale gdyby nie ten "dodatk" film mozna by bylo dodac do bardzo krotkiej listy filmow gdzie nie ma nic o milosci :D . poza tym film i tak byl by bardzo fajny nawet bez tego "dodatku" przynajmniej ja tak uwazam
.....jestesmy jak aktorzy w teatrze, kazde z nas gra swoja role i nawet kiedy milczymy, ta chwila tez cos znaczy, bo dla kazdego z nas ma ciag dalszy
ODPOWIEDZ