JakiE ZnaciE DobrE ClubY MuzykI CluboweJ??

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

JakiE ZnaciE DobrE ClubY MuzykI CluboweJ??

Post autor: kaczor »

wlasnie jakie znacie kluby ?? :wink: (chodzi mi tu wylacznie o muzyke klubowa. jest duzo klubow malo znanych ale wcale nie gorszych od tych najpopularniejszych :wink: jak mozecie to podajcie linka :wink: Ja np. jako swoja propozycje podaje TerminaL CluB w sepolnie krajenskim. :wink: Zaje**** club link:WwW.TeRmInAlcLuB.CoM ( zaje***intro. ekwador ma sunrisa a terminal ma terminal sumer bit :wink: ekwdor ma krisa a terminal Varia :wink: zreszta duzo imprez bylo ktore mialy terminal i ekwador ale dziwie sie ze tak malo ludzi zan ten klub a przyjezdzaja tam ludzie nawet z wawy poznania i jeszcze dalej bo jest zaje***** :wink: Don`t worry don`t cry get pixa and fly :wink: :wink: :wink: pozdro

/SkaTe_GirL : Prosze obejsc sie bez przeklenStw
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: JakiE ZnaciE DobrE ClubY MuzykI CluboweJ??

Post autor: Shirya »

Omen w Płośnicy, za Działdowem.

Byłam, bawiłam się świetnie. Atmosfera wspaniała, mili ludzie, nie ma huligaństwa... Każdy do każdego podchodzi z uśmiechem :) Polecam...
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
ODPOWIEDZ