Problem...

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
alienek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 24.09.2005, 19:53
Lokalizacja: Piła

Problem...

Post autor: alienek »

Mam duzy problem...ktos wie, ktory ze starozytnych filozofow mowil o stworzeniu swiata??
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Problem...

Post autor: Virgin »

hmmmm jakis mowil ze wszystko jest z wody bodajze a inny ze z ognia, ale jak sie nazywali to nie pamietam :/ pozniej poszukam jak bede miala chwilke :)
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Problem...

Post autor: mekamil »

Bush mówił cuś o "stworzeniu lepszego świata" ale to chyba nie o tego filozofa chodzi. :zdziwko:
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Problem...

Post autor: vanessa »

ja też mam mały problem [nie będę zakładać nowego tematu bo to bezsens] czy wie ktoś coś na temat FOTOKOMÓRKI?? Ogólnie pojęcie fotokomórki, bo z zastosowaniem to looz, ale zależy mi bardzo na takim logicznym wyjaśnieniu.. niestety, nie znalazłam nikogo do tej pory, kto mógłby mi w tym pomóc :|
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Problem...

Post autor: Phantom »

vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Problem...

Post autor: vanessa »

hah.. umiem korzystać z google ; ]
chodzi mi o logiczne wyjaśnienie, by the way to jedno zdanie w wikipedii to troszeczkę skromnie.. pozatym internet nie może mi pomóc, bo na ten temat są dwa linki sensowne: jeden z wikipedii a drugi to ten http://www.wynalazki.mt.com.pl/wyn/fotokomorka.html
nasza pani od fizyki zna jej już na pamięć i stwai jedynki, temu kto z niej korzystał :zdziwko: :(
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Problem...

Post autor: Phantom »

No to może wycieczka do biblioteki? ; )
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Problem...

Post autor: vanessa »

Phantom pisze:No to może wycieczka do biblioteki? ; )
:mrgreen: ano musze się jutro wybrać
ale nienawidze roibć takich prac z fizyki bo zwykle pisze albo ucze sie nic z tego nie rozumiejąc ; ]
tak to już bywa ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ