na monitorze

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
krzyś
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 18.11.2005, 08:23

na monitorze

Post autor: krzyś »

Na monitorze podczas włączania ,logowania pokazuje się pozioma kreska - ekran jest ciemny, a kreska jasna biała lub niebieska, - co to może być utrudnia to logowanie. Proszę o pomoc w wyjaśnieniu tego problemu. Czy monitor trzeba zanieść do naprawy?
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: na monitorze

Post autor: *MysterY* »

jeżeli dalej jest tak jakby po winno to bym na woim miejscu sprawdził oprogramowanie (system bądź sterowniki grafiki) :mrgreen:

Pozdr.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: na monitorze

Post autor: Byczek »

Jaki to monitor, ile ma lat, jak bardzo jest zakurzonoy? A tak na serio to moze byc cos z karta graficzna :)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: na monitorze

Post autor: stefan »

tak na serio to monitor nie jest na tyle inteligentny by wiedzieć, że akurat wyświetla okienko logowania. jeśli ten pasek pojawia się tylko wtedy, to winę ponosi albo system albo karta graficzna.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: na monitorze

Post autor: shyduo »

Eeeetam ,mós sobie co chcesz, mój jest wyjątkowo inteligentny. Nawet śniadanie mi zrobi i przyniesie. nieraz jak mi sie nie chce to wypracowania za mnie do szkoły pisze. taki jest smartuś :mrgreen:
ODPOWIEDZ