GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
DAREX
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 21.11.2005, 18:22

GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: DAREX »

Mam sobie dziewczyne ktora nie chodzi ze mna do szkoly znamy sie juz pare latek a tu moj kolega z klasy wbija sie i zaczyna sie zamet mam mu juz powybijac zabki ale cos mnie powstrzymuje w szkole obgaduje ja ze on z nia chodzi sieje kontrowersje!!!!!! :twisted: :twisted: co zrobic???????
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: Mabzia »

uuu... to zle... :P ja na twoim miejscu powaznie bym pogadala z tym "Kumplem" bo skoro wymysla sobie jakies niestworzone rzeczy to chyba jest nie fair... :P a ta dziewczyna wie o tym... ?? Mowie ci pogadaj z kumplem a jak to nie pomoze to w tedy :P hehe lepsza bedzie wersja z wybitymi zebami <lol>
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: Megan7 »

ja proponuje zebys raczej ze swoja dziewczyna pogadal,skad Twojemu koledze sie takie pomysly biora.. trzymam kciuki!!
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: mekamil »

Bo to pewnie Twoja dziewczyna nasłała kolegę żeby Cię sprawdzić co zrobisz :twisted: normalnie Cię sprawdza :tak:
Powaga teraz.
Mam sobie dziewczyne (...) znamy sie juz pare latek
Znaczy chodzicie ze sobą, czy to raczej na zasadzie...hmm... głębszej przyjaźni?
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: Byczek »

Ale jajca, to ten koles sobie cos zmyslil? Co za gosc :zdziwko: No nic, poczekaj troche i zobacz co sie stanie, dowiedz sie o co cho, a potem baw sie w dentyste!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: GDY KTOS WSTEPUJE W NASZA DROGE

Post autor: *MysterY* »

polecam opcje Byczka jak coś to freebie dentist :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ