Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Od niego wszystko się zaczyna: nieprzespane noce, czerwone oczy, złe oceny w szkole ;-) Ciekawe strony, webmasterstwo, nowinki z sieci... tutaj rozmawiamy o tym wszystkim!
ODPOWIEDZ
goli
Młody aktywny
Posty: 41
Rejestracja: 28.01.2003, 21:58

Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: goli »

Już niebawem ma zamiar powstać całkowicie oryginalny INTERNETOWY MAGAZYN DLA MŁODZIEŻY. Będzie to z pewnością profesjonalnie wykonany i prowadzony serwis. Aby tak się stało potrzebujemy zorganizować jak największą liczbę utalentowanych redaktorów / webmasterów / programistów. Magazyn zapowiada się naprawdę obiecująco. Szukamy chętnych do współpracy w zakresie:
:arrow: redagowanie artykułów do działów: Świat, Internet, Film, Muzyka, Sport lub innym w jakiś sposób związany z tematem młodzieży, którym się interesujesz
:arrow: tworzenia serwisu: grafiki, aktualizacje, skrypty
:arrow: reklama / marketing: zarządzanie reklamą, promocja serwisu
:arrow: innym: jeśli uważasz, że możesz jakoś pomóc
W zamian nie jesteśmy w stanie zaoferować tymczasowo niczego szczególnego. Starać się będziemy o nagrody dla najbardziej zaangażowanych tj. konta e-mailowe oraz dla każdego reklama swojego serwisu, zaistnienie w sieci :) .
Swoje zgłoszenia prosimy kierować na adres: goli@tomaszow.mm.pl. Szczegółowe informację udzielam również pod nr gg: 3163311.
Zapraszamy i liczymy na owocną współpracę.


Łukasz Goliat
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: Paweł »

czy to coś to www.imdm.fivnet.com ?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: Fighter »

Paweł Florczak pisze:czy to coś to www.imdm.fivnet.com ?
Tak to ten adres. Jak cos sie ruszy to dam znac 8)
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: PLAGIATT »

hm... lol a co to za magazyn ???beda czasopisma wychodzic ??? w jakiej cenie ???? a moze bedzie magazyn do sciagniecia za oplata ??? heheh no jestem ciekaw co z tym bedzie :D
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: emailowiec »

PLAGIATT pisze:heheh no jestem ciekaw co z tym bedzie :D
hmmm, a któż nie jest :)
;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: Paweł »

Fighter pisze:Tak to ten adres. Jak cos sie ruszy to dam znac 8)
Czyżbyś coś w tym brał udział? Wal do mnie szybko na maila mam propozycje :P
PLAGIATT pisze:a moze bedzie magazyn do sciagniecia za oplata ???
baaaaaaaardzo mozliwe... w dzisiejszych czasach i to by mnie nie zaszkowało ;)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: Fighter »

Mysle ze raczej na poczatek nic to kosztowac nie bedzie :D .
W czasie rozmowy o wspolpracy nie zostalo wysuniete zadne zobowiazanie wynagrodzenia w postaci pienieznej. Zreszta ten magazyn dopiero zaczyna swoja dzialalnosc wiec kasa by odstraszala, a nie o to cchodzi.
Tak przy okazji ja mam tam robic za Redaktora, tak jak tu na strefiezso9.com (choc szczeze mowiac, wiecej tu robie niz zabawa w redaktora) :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Internetowy Magazyn dla Młodzieży

Post autor: Fighter »

Dobra jesli kogos to interesuje to tu male info :D :
Witam.
Mam złe wieści choć jeszcze nic nie jest przesądzone. Problemy z serwisem się napiętrzają i niewykluczone, że wogóle magazyn nie ujży światła dziennego. Wpływ na to ma kilka czynników, tj. brak wystarczającej ilości redaktorów i kłopoty z hostingiem. Jest coraz gorzej i jeśli się to nie zmieni, będziemy musieli zrezygnować ztego jeszcze przed startem.
Wielkie dzięki za Twoje zaangażowanie i włożoną w to pracę. i bardzo przeraszam.
Pozdrawiam,
Łukasz Goliat
Fragment umieszczony za zgoda utora wiec sie nie czepiac :D .
Jedyne co mnie w tym zaskoczylo, to to ze ja musialem sie dopytywac co i jak. Nie wiem moze jestem zbyt wymagajacy :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ