Co za muza:)

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Co za muza:)

Post autor: Fighter »

Niedawno, znaczy pare miechow temu :D , na dysce slyszalem pewien utwor zespolu Karramba pod tytulem "Pocaluj mnie w dupe".
Nie wiem czy gosc co wymyslal slowa i tytul do piosenki byl calkiem normalny :D . Dla tych co nieslyszeli ow utworu powiem tyle ze zawiera wyrazenia ktore nie sa stosowane w kulturalnym towarzystwie :D .
I tak naradza sie pytanie, co sadzicie o piosenkach zawierajacych wulgarne slownictwo :?:
Ja sadze ze ......... i juz, a wy :?: :D
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Co za muza:)

Post autor: PAL MAL »

Jesli jest to muzyka z umiarem to niemam nic przeciwko, ale jesli sie tego naduzywa to nieslucham takiego czekos. Apropo Karamba jest strasznie ch..wy
YO MY BROTHER!
Lesley=)
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.02.2003, 19:40
Lokalizacja: 3miasto=)

Re: Co za muza:)

Post autor: Lesley=) »

Lubię polski HH. Niektóre kawałki są b. dobre=) Wg mnie utwory, których treść zawiera same obraźliwe teksty są obleśne i w ogóle nie do słuchania.. Tą piosenkę Karramby miałam okazję słyszeć i zdecydowanie oceniam ją negatywnie.. Czy nie można było ująć przekazu w tekście tej piosenki w bardziej przyzwoity sposób?
Buźka=*
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Co za muza:)

Post autor: PLAGIATT »

ja sadze to samo co lesley nie mozna tego jezyka nad uzywac :)... kocham polski hip hop i korde lubie ta muze lecz nie mozna przekroczyc tej granicy kulturalnego jezyka :)
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: Co za muza:)

Post autor: root »

szczerze mówiąc/pisząc to ja też ostatnio puszczałem ten kawałek na dyskotekach .. następnie po dyskotece ludzie się na mnie patrzyli jakbym każdemu z nich; pozabijał im matki, ale za to dysk był konkretny ;] !

ps ...

... pocałuj mnie w dupe i jak gówno poczuj się, bo ze wszystkich sił ja dzisiaj pierdole cię ;]


Pozdro
ODPOWIEDZ