Miłość do nauczyciela....

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Miłość do nauczyciela....

Post autor: Megan7 »

nie wiem czy byl taki temat,mialam tez problem czy umiescic go w "milosci" czy w "szkole". no ale w sumie jak milosc to milosc:)
Sprawa wyglada tak: moja kolezanka z klasy "flirtuje" z mlodym w-f-ista. facet owszem, niczego sobie, ale to jednak nauczyciel!! moja kupela swiata poza nim nie widzi!! wiem ze kilka razy spotkali sie gdzies poza szkola "porozmawiac" ;)
powiedzcie, co sadzicie o takim postepowaniu? czy ja jestem nienormalna mowiac jej ze to raczej bez sensowne??
help:))
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Phantom »

"Niech się dzieje wola Nieba..."
nie umniejszając.. to tylko WFista ;p
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: shyduo »

Oj Krzysiu, a co ma powiedzieć taki pan Boguś (Biust) lub pani Draczko?? :P:P:P
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: *MysterY* »

Megan nie przejmuj się. To tylko ludzie ona skończy kiedyś szkołę i może z nim zostanie na zawsze, przecież to nie grzech zakochać się w kimś innym :wink:
Pozdr.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: anuśka :) »

Tez mam fajnego WFistę :mrgreen: ale żonaty :)

Tak serio, serio, to nie wyobrażam sobie tego, żebym mogła się zakochać w nauczycielu. Nauczyciel to nauczyciel.
Megan uważam, ze jesteś jak najbardziej normalna :) Jeżeli coś ma z tego wyjść to i tak wyjdzie, ona musi się sama przekonać czy to ma sens czy nie. Osobiście patrzyłabym dość pesymistycznie. Aleee bądźmy optymistami :]

Lepiej, żeby dyrekcja sie o tym nie dowiedziała ;)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: vanessa »

anuśka :) pisze:Tez mam fajnego WFistę :mrgreen: ale żonaty :)

Tak serio, serio, to nie wyobrażam sobie tego, żebym mogła się zakochać w nauczycielu. Nauczyciel to nauczyciel.
Megan uważam, ze jesteś jak najbardziej normalna :) Jeżeli coś ma z tego wyjść to i tak wyjdzie, ona musi się sama przekonać czy to ma sens czy nie. Osobiście patrzyłabym dość pesymistycznie. Aleee bądźmy optymistami :]

Lepiej, żeby dyrekcja sie o tym nie dowiedziała ;)
nasz wuefista też jest niezły ; ) ale ma tak paskudny charakter, że się nie da normalnie..

a jeśli chodzi o poroblem koleżanki Megan, to zgadzam sie w 100% z anuśką : ) : )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: SkaTe_GirL »

Ja mam fajnego faceta od niemca ; -]
ajjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjć ; -]
jak w obrazek wpatrzona w niego jestem ; -) Niestety tez zonaty ; -p
Choc jak se pomysle o psorze Piotrze (w-fiSta) coz... tez fajny ale nie tak jak ten od niemca ....
a teraz do tematu... moja szkola babSka szkola jest no i jest jeszcze inny w-fista ktory w tamtym roku mial romans z pewna dziewczyna (dzis obecnie juz absolwentka) no i teraz nadal sa razem... ona czesto do niego przychodzi, wychodza razem, oczka im sie swieca... w tamtym roku wszystkiego sie wyparli - w koncu on nie chcial stracic pracy a ona wyleciec ze szkoly... no ale jak widac wtedy klamali...
Milosc do nauczyciela chyba nie jest zla...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Blood On The Ground »

O ja. Czy wszyscy już przeżyli miłość do nauczyciela oprócz mnie? :oops2: :lol:
Tak to bywa jak z naszymi gwiazdami muzyki/filmu/teatru/sportu. Raczej nierealne, ale kto wie. W każdym bądź razie ja nie podzielam miłośći nauczycielsko-uczniowskiej. Może sie źle skończyć dla obydwu stron.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Byczek »

Jestem na NIE 8)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Megan7 »

blood ja tez nie:) a ich "romans" sie niestety rozwija.. i zaczyna byc glupio bo w szkole niektorzy ucznieowie juz cos gadaja..
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Blood On The Ground »

Niech gadają. Choć z drugiej strony mogą im życie udupczyć :zdziwko:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: SkaTe_GirL »

Megan7 pisze: zaczyna byc glupio bo w szkole niektorzy ucznieowie juz cos gadaja..
Uczniowie zawsze beda gadac, zeby bylo ciekawiej.
W tamtym roku jak w-fiSta mial ten romans z uczenicca - ludzie przybiegali do mnie i mowili "Luna, pisz w gazetce na temat psora i tej z IIIH, zrobimy z tego skandal" a ja nic... bo nie lubie informacji nie sprawdzonych... pozatym gdybyto przeszlo przez cenzure to i tak by artykul zostal odrzucony ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Megan7 »

dla mnie mimio tego ze to co robia jest glupota, nikt nie powinien sie w to mieszac. to ich sprawa. a gadajac na ten temat na lewo i prawo mozna obojgu powaznie zaszkodzic. dobrze zrobilas Skate ze nie napisalas:)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: SkaTe_GirL »

Megan7 pisze:dla mnie mimio tego ze to co robia jest glupota, nikt nie powinien sie w to mieszac. to ich sprawa. a gadajac na ten temat na lewo i prawo mozna obojgu powaznie zaszkodzic.
Powiem Ci tak : 99% ogolu spoleczenstwa, wypowiada sie tak jak Ty. Loz, wszystko by bylo pieknie gdyby jeszcze wierzyli w to co mowia. Mowi kolezanka do kolezanki :
- Mnie nie obchodzi fakt, ze Megan sie kloci ze swoim facetem
- No mnie tez to nie obchodzi ale wiesz ze ona mu dala z liscia?!
- No co Ty!
I juz sie zaczyna... niby Nas nie obchodzi co sie dzieje u sasiada aczkolwiek jak ktos zacznie gadac my sluchamy i gdy ktos sie pyta "Te, co slychac u Megan?" Leca bajki....
Tak samo jest z miloscia do nauczyciela - sa para - loz - mnie to nie ochodzi - mam wlasne problemy i nimi sie zajmuje - ale sa ludzie ktorzy zyja zyciem innych... i tacy ludzie niestety nigdy nie zgina...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Miłość do nauczyciela....

Post autor: Megan7 »

hej Skate, ja sie z moim Misiem nie kloce:) a juz na pewno mu z llliscia nie dam :mrgreen: :mrgreen: ale masz 100% racji. niestety czasem ludzie nie potrafia opanowac swojego języka :oops2:
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
ODPOWIEDZ