Piła (The Saw)

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Piła (The Saw)

Post autor: vanessa »

co sądzicie o tym filmie?? ja ogladałam go ostatnio i naprawde jestem pod megamegamega wrażeniem... tak szczerze mówiąc to film był genialny... spodziewałam się jakiegoś chłamu lub czegoś podobnego (sam tytuł jest niezaciekawy) jednak naprawde polecam go wszystkim... nie ogladajcie go tylko w nocy sami w domu ( film na początku wprowadza przynajmniej mnie w stan psychozy :mrgreen: :mrgreen: )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Brahms
Młody aktywny
Posty: 184
Rejestracja: 07.02.2005, 20:43
Lokalizacja: Piła

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Brahms »

Eeeeee myslałem, ze tu o moje wspaniałe miasto chodzi, a to jakiś film :hihi:
All you need is love
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Linka »

Ogladałam przedwczoraj, spodziewałam sie drastyczniejszych scen, w sumie dobrze ze nie pokazywali jak koles sobie noge ucianał :P Film ciekawy, chociaz myslałam ze bedzie straszniejszy.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Piła (The Saw)

Post autor: vanessa »

Według mnie scenarzyści którzy wymyślają taki film mają nieźle nasrane w głowie ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Linka »

Maja duuuuuza wyobraznie, a taka wyobraznia dobrze wykorzystana zbija kase :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Wang »

wyobraźnia to czasem za mało... tak jak napisała vanessa - oni mają nasrane w głowie, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Tzn. że muszą mieć niesamowity "łeb" do wymyślenia czegoś takiego.

A film ogólnie dobry... miałem się ostatnio wybrać do kina na Saw 2, ale jakoś czasu zabrakło i chyba już dawno wycofali. Teraz czekam aż będzie na DVD.
Veni Vidi Vici
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Megan7 »

ja obejrzalam ten film to pozniej mialam ciagle wrazenie ze mnie ktos obserwuje. ale to prawda ze trzeba miec ladnie nawalone w garach zeby takie cos wymyslic:P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Piła (The Saw)

Post autor: vanessa »

Megan nawet nie pisz takich bzdur że miałaś wrażenie że ktoś Cie obserwuje, bo ja jestem podatna na takie rzeczy a dzisiaj akurat jestem sama w domu i wiesz. Nie chce sobie wkręcić.
:mrgreen:
a na Saw 2 w życiu nie pójde do kina, bałabym sie usiąść koło kogoś nieznajomego. A jak to jakiś psychopata co na łowy przyszedł?
brr..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Megan7 »

ja bylam ostatnio z moim sloncem na harrym poterze, a i tak sie balam, bo mmnie straszyl non stop!! a pile 2 to az sie boje!!! no no vanessa ja naprawde myslalam ze ktos za mna lazi caly czas:P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Potępiony »

Piłe widziałem film klimatyczny a drugą część mam zamiar obejrzeć w najbliższym czasie
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Wang »

Saw II... polecam ;-) Widziałem wczoraj... dobry. Ale nie będę nic mówić :x żeby Wam nie zepsuć zabawy.
Czekam już na część III, a myślę, że będzie :D
Veni Vidi Vici
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Linka »

Nie ogladałam 2 czesci, ale słyszałam o co w niej biega. Ale tez nie bede Wam psuc ciekawosci przed obejżeniem.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
*nineczka*
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 16.12.2005, 11:41
Lokalizacja: warszaffka

Re: Piła (The Saw)

Post autor: *nineczka* »

ja tez ja ogladalam ale szcerze nie zrobila na mie duzego wrazenia..dzwinie sie zaczela i dziwie zakonczylo:)ja tam wole psychologiczne:))np.Klatwa i Ring:))
moze to juz kiedys bylo..moze gdzies widzialam cie..kilka chwil spedzonych razem jakze dobrze cie znam...to ty...to ty...
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: Piła (The Saw)

Post autor: ewelinka »

Piła, fajny film :):):) Teraz musze koniecznie obejrzec 2 czesc :) :) lubie takie filmy :D:D:D hihih
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Piła (The Saw)

Post autor: Phantom »

*nineczka* pisze:wole psychologiczne:))np.Klatwa i Ring:))
"Klątwa" strasznie psychologiczna była :>
ODPOWIEDZ