Prosze o szybką pomoc!!!!

Masz problem z komputerem, jakimś programem lub poprostu chesz wymienić swoje uwagi na ten temat? Możesz to zrobić tutaj! Nasze hasło: "format c:" (-;
ODPOWIEDZ
Mada
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 13.12.2004, 00:44
Lokalizacja: z piekła!!!!

Prosze o szybką pomoc!!!!

Post autor: Mada »

Mam wielki problem! Próbuje zainstalować gadu gadu, albo jakikolwiek inny komunikator internetowy i nic! Przy instalacji za każdym razem wyskakuje błąd, że aplikacja została nie właściwie zainicjowana...coś w tym stylu! Może ktoś byłby tak miły i napisał mi co mam zrobić. Jeszce nie dawno miałam gg i był luz. Niedawno zwalił się słup na wielkiej wichurze i prąd w całym domu szlak trafił, od tamtego czasu mam właśnie ten problem z zainstalowaniem np.GG. Pomożecie????
"Oddaje Ci mą dusze, a z nią mą milość bez granic...."
Mada/lenka
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Prosze o szybką pomoc!!!!

Post autor: GoSiAcZeK »

Po co tyle szumu... Nie musisz zakładać tego tematu w tylu miejscach... Jak ktoś bedzie miał ochote Ci pomóc to pomoże... Troche cierpliwości :wink:
13.02.2005 r.

A. ;**
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Prosze o szybką pomoc!!!!

Post autor: stefan »

no cóż - ja nie pomogę, bo mi szklana kula nawaliła po tym jak 2km ode mnie zwalił się słup.

hint #1: myśl logicznie - przeglądarka działa (niemożliwe?)
hint #2: przedstaw problem (nie przedstawiłaś?)
Mada
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 13.12.2004, 00:44
Lokalizacja: z piekła!!!!

Re: Prosze o szybką pomoc!!!!

Post autor: Mada »

Chciałam tylko zapytać, czy ktoś nie orientuje się co zrobić, żeby zaistalować GG tak, żeby za każdym razem nie wyskakiwał mi ten błąd aplikacji! Niby wszystko idzie okey, a jak chcę otworzyć GG to wyskakuje ten komunikat, że aplikacja została niewłaściwie zainicjowana! Tak jest za każdym razem. Czy możliwe jest to, że mam źle sformatowany dysk, albo że brakuje mi jakiegoś pliku???
"Oddaje Ci mą dusze, a z nią mą milość bez granic...."
Mada/lenka
ODPOWIEDZ