Jak przytyć zdrowo?

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: SkaTe_GirL »

anuśka :) pisze:Ze schudnięciem to nie ma największego problemu
Bede polonizowac. Sorry ale kto jak kto. Nie ma problemu schudnach? A bierzesz pod uwage tysiace wyzeczen wielu dziewczyn aby schudnac? Zero slodyczy, ktore poprawiaja humor... porzadny objad? Zapomij tylko jakas ochydna zielenina dzien w dzien... zamiast coli czy czegos zwykla woda... slodzona herbata? :> Ha! Chyba w snach... albo np solony pomidor? Jak se narysujesz...
Ciemno,zimno a Ty idziesz na silownie bo przez caly dzien jestes w szkole... przez co juz w ogole nie masz czasu dla siebie... wracasz glodna do domu, a jedyne co mozesz zjesc powiedzmy o 20 to jabuszko...
Schudnac nie jest wcale latwo...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: anuśka :) »

Skate ale pisałam o sobie...
Uciełaś pół zdania :P a w drugiej połowie właśnie było że to się odnosi do mnie. Ja wcale nie uogólniałam ;)
anuśka :) pisze: Ze schudnięciem to nie mam największego problemu- zawsze po jakiś obozach nadrabiałam pysznym żarełkiem mamy, ale przytć to ani nawet!
i właśnie teraz zauważyłam że zjadłam m, sorka.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: ylka »

SkaTe_GirL pisze:(...) tylko jakas ochydna zielenina dzien w dzien... zamiast coli czy czegos zwykla woda... (...)
o, wypraszam sobie!!! jeszcze raz powiesz złe słowo o zielenince, to... ;p
wiesz, to chyba zależy od sposobu odżywiania się. bo jeśli jesz same mięcha, fast foody i popijasz to wszystko coca colą (nie odnoszę tego do nikogo, tylko przykładuję (; ), to naprawdę możesz mieć problem ze schudnięciem... no, ale jeśli jesz dużo warzyw - to bardzo wątpię. mówię to na własnym przykładzie; uwielbiam warzywka! :}
smile like a melon slice : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: SkaTe_GirL »

ylka pisze:o, wypraszam sobie!!! jeszcze raz powiesz złe słowo o zielenince, to... ;p
Zaufaj jesli sie je salate itd dzien w dzien moga owe warzywka zbrzydnac

anuśka :) : wiem, ze piSalas o sobie ale ja to tak odnioSlam do ogolu ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: ylka »

SkaTe_GirL pisze:
ylka pisze:o, wypraszam sobie!!! jeszcze raz powiesz złe słowo o zielenince, to... ;p
Zaufaj jesli sie je salate itd dzien w dzien moga owe warzywka zbrzydnac
ależ, kochana! przecież warzywka to nie tylko sałata, prawda?
czy zdajesz sobie w ogóle sprawę, jak bogate jest królestwo warzyw? nooo i jeszcze owoców... mniamm. ;))
codziennie coś innego, a menu urozmaicone - i jakie zdrowe! a jakie smaczne, apetyczne, hmm. : )
smile like a melon slice : )
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: h3lix »

Myślę, że powinnaś jeść dużo węglowodanów i białka, nadmiar tłuszczu powoduje jego odkładanie się w okolicach brzucha i u kobiet w biodrach, dlatego myślę, że nie jest to za dobry pomysł, bo można przsadzić. Zresztą dokładnej odpowiedzi powinnać szukać na fachowym forum, polecam www.sfd.pl ;)
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: Fergie »

Przytyć... Fajny problem, ale szczerze mówiąc nie znam odpowiedzi na to pytanie, bo częściej zastanawiałam się jak schudnąć... A co do Twojej wagi to nie jest tak źle bo mam koleżankę, co ma 171 i waży 44 kg... No i to chyba jedyne pocieszenie ode mnie...
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: Blood On The Ground »

w sumie prawda. Ale niee przytyć też nie jest trudno (; Gorzej, żeby przytyć zdrowo
Żyć to znaczy rodzić się powoli
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: elka16 »

jak bylam mala to musialam jesc humane zeby tyc...ale lekarz cos sie mylnoł bo teraz jestem gruba ... ale zeby przytyc musisz regularnie jesc...wiesz nie zjesz jak jestes glodna ale o regularnych porach....
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: Phantom »

żeby schudnąć też trzeba jeść o regularnych porach ;p
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: elka16 »

buehehehe jakas sugestia??
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak przytyć zdrowo?

Post autor: Phantom »

nie.
ODPOWIEDZ