Jakie to głupie

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Zablokowany
_jessica_17
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 25.01.2006, 13:49
Lokalizacja: Śląsk

Jakie to głupie

Post autor: _jessica_17 »

Dodalam nowy temat, nie bylo w nim niz zlego a ktos mi bezczelnie napisal ze takiego czegos nie toleruje i zablokowal moj temat i ten temat tez na pewno zablokuje. To jest brak kultury i wyobrazni. :(. JAk to bedzie zablokowane to zglooscie sie do mine na gg bo ta sie w glowie nie miesci.


/admin: lolusia16 i _jessica_17, post wyedytowany. pomysl!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jakie to głupie

Post autor: Phantom »

Och, ach.

1. Nie tolerujemy propagowania złodziejstwa, dlatego jeśli chcesz cokolwiek skądś ściągnąć, to na pewno nie przy naszej pomocy, a o aprobacie całkowicie zapomnij, co najwyżej za chwilę zostaniesz potępiona na wieki.

2. Zablokowaliśmy Ci dwa poprzednie tematy z identyczną zawartością, czego się spodziewałaś po trzecim?

3. Może TU znajdziesz "Opowieści z Narnii" :>

Czy wyjaśnić Ci jeszcze jakieś wątpliwości?




// Post z ukłonem w stronę stefana c(;
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jakie to głupie

Post autor: stefan »

_jessica_17 pisze:Dodalam nowy temat, nie bylo w nim niz zlego a ktos mi bezczelnie napisal ze takiego czegos nie toleruje i zablokowal moj temat i ten temat tez na pewno zablokuje. To jest brak kultury i wyobrazni. :(. JAk to bedzie zablokowane to zglooscie sie do mine na gg bo ta sie w glowie nie miesci.
1. sama jesteś bezczelna bo chcesz kraść. my jesteśmy dobrzy, bo nie podaliśmy Twojego IP policji - a może jednak mamy to zrobić?
2. brakiem kultury i wyobraźni jest najeżdżać na ludzi, którzy mają kompromitujące Cię informacje i nie przekazują ich odpowiednim urzędom.
3. sama sie "zglooos do mine na gg", o ile wiesz jak zdobyć mój numer.
4. że się w głowie nie mieści - w sumie się nie dziwię.
5. Phantom - nie mogę nie podziękować! : )
Zablokowany