Jaka religie wyznajecie?

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bastuś »

ja wiem :) pytam czy Ty wiesz ? :D
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bros »

według Dekalogu każdy dzien świety powinno sie świecic
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bastuś »

ale pytam ktory dzien w Tygodniu powinno sie isc wiesz ?:>
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bros »

dobra nie wiem :emm:
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bastuś »

Ty chodzisz w sumie wszyscy chodzą w niedziele bo tak sie przyjelo ale powinno sie chodzic w soboty wg Biblii :) taki religijny a nie wiedziales :D ;) hihi wiec bez sensu jest takie gadanie i w sumie kłocenie sie...najpierw dobrze przeczytajcie Biblije albo dowiedzcie sie a nie bez sensu sie kłocicie ja nie mowie ze ja wiem wszystko to tylko taki przyklad :)
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bros »

no bo tak jest w judaizmie gdzie swieci sie szabat a katolicy przyjeli swiecic niedziele. a wiesz dlaczego swieci sie niedziele?

P.S ja sie nie kłóce tutaj z nikim tylko wypowiadam swoje zdanie na ten temat i jest mi niezmiernie przykro z tego powodu ze to tak wyglada i ze to tak odbieracie ale najwidoczniej to moja wina. jeżeli kogoś obraziłem lub uraziłem czyms co wczesniej napisałem to przepraszam. nie miało to tak wygladac z mojej strony i nie miałem na celu obrazenia czy urazenia czyichs uczuc religijnych. dlatego jeszcze raz gorąco i z całego serca przepraszam wszystkich którzy poczuli sie dotknieci tym co wczesniej napisałem.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: stefan »

dobrze że są tu osoby mądrzejsze od swoich rodziców, całego Kościoła, wszystkich księży i w ogóle wszystkich.

wiedzą jaki dzień święcić, znają ewangelię, tylko... co z tego?

"mam wolną wolę i z niej korzystam" - okej, Twoja sprawa, tylko powiedzcie mi czemu w dyskusjach osoby chodzące do kościoła regularnie wyglądają jak trędowaci?

sorry, tak to odbieram - naprawdę wydaje mi się, że np. Krzyś jest tu atakowany, ponieważ broni swoich poglądów. może dyskusja jest za ostra, może ja nadinterpretuję - nie wiem.
cziri
Młody aktywny
Posty: 145
Rejestracja: 18.04.2005, 18:20

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: cziri »

1. Zgadzam sie ze stefanem- mlodzi, ktorzy chodza do kosciola sa czesto obiektem szyderstw (sama sie z czyms takim spotkalam)
2. Do melOna- do kosciola chodzisz dla ksiedza i jego kazania czy dla samej siebie i rozmowy z Bogiem? (ja wybieram druga opcje)
3. Do tych, ktorzy mowia, ze Boga mozna znalezc wszedzie- jezeli szukaliscie Boga na jakiejs glosnej imprezie i Go znalezliscie to Wam gratuluje (jak wszedzie, to wszedzie :] )
4. Wierzacy niepraktykujacy-haha dobre sobie, najglupsze stwierdzenie jakie kiedykolwiek slyszalam :]
no comment...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: =MiLi= »

Ale nie o to chodzi stefan, ja nie uważam osób o takich poglądach jak Wasze, chodzących do kościołą za jakieś inne... ja kiedyś chodziłam do kościoła nie tylko w niedzielę ale i w tygodniu...
Tylko niektórymi wypowiedziami ja poczułam się obrażona, tak jak ktoś by lepiej wiedział co ja czuję i na siłe przekonywał mnie do swojego zdania, nie, dziękuję, pozwólcie, że sama zdecyduję i nie chciałabym znów czuć się obrazana.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bastuś »

Jejku ludzie czy wy w ogole wiecie co piszecie ? czy ktos tu kogos uwaza za tredowatych ? albo szydzi z tego ze ktos inny chodzi ciągle do kościoła ? bo ja tu nic takiego nie przeczytalem nie zobaczylem i sam tak nie pisze i nie uwazam...ale nikt nikomu nie bedzie mowil co ktos ma robic czy tez wmawial ze cos jest lepsze czy gorsze i nie uznalwal poglądów innych...wedlug mnie nie trzeba chodzic nałogowo do kościoła...najwazniejsze zeby nie isc tam na siłe bo z tego Bog sie na pewno nie cieszy i woli stro razy szczerą modlitwe od przymusu według mnie tak wlasnie jest...
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Offik »

Bastuś pisze:ajwazniejsze zeby nie isc tam na siłe bo z tego Bog sie na pewno nie cieszy
Amen.

Z resztą tego co bastek napisał również sie zgadzam:) kazdy ma prawo do swojego zdania :) i z mojej strony na pewno nie bedzie za to jakos gorzej uznawany ze ma inne odemnie poglądy :)
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Bastuś »

:)...bo cóż wiecej napisac :)

Amen :D
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: Jaka religie wyznajecie?

Post autor: Dominik »

Katolik ale toleruje innych i nawet tych co inaczej kochaja wiecie dlaczego bo onie uwazaja ze my jestesmy inni a my ze oni sa jacys inni
Dance Cool
ODPOWIEDZ