utrata wzwodu przez stres ? :|

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Jurek
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 02.01.2006, 21:44

utrata wzwodu przez stres ? :|

Post autor: Jurek »

Cześć, mam 18 lat, jeszcze nie uprawiałem seksu. Wczoraj z leżałem z dziewczoną w łóżku i jak zawsze pieściliśmy sie w ubraniach, (wtedy jeszcze wszysko było w porządku) następnie jakoś tak wyszło że doszło do bliższych kontaktów (ona jest dziewicą) i wtedy mój penis nagle stracił spręzystośc.. :/ jeszcze bardziej zaczęłem sie stresować i próby włożenia go... zeszły na niczym :| Mam kochaną i bardzo wyrozumiałą dziewczynę, ale fatalnie sie z tym czuję jestem załąmany i nie wiem co robić , boję się, iż następnym razem będzie tak samo :( Często sie masturbuję, może to przez to ? (wtedy nigdy nie ma żadnych problemów) nic nie brałem co mogło by zaszkodzić mi w tej sposób.. dziękuję z góry i proszę o szybką odpowiedź.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: utrata wzwodu przez stres ? :|

Post autor: stefan »

Jurku,

to częste że przez stres erekcja mija.

paradoksalnie, jeśli Ci się to zdarzyło raz, za drugim razem możesz się tego obawiać i sytuacja się powtórzy.

zrelaksuj się, uspokój. zanim będziesz chciał wejść poproś partnerkę o pieszczoty językiem, to Ci na pewno pomoże.

zachowaj spokój, to nic takiego - pamiętaj że to mózg wywołuje orgazm i równie dobrze może go zatrzymać.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: utrata wzwodu przez stres ? :|

Post autor: Piqs - X »

Fajny problem ; p .. luzik, bez stresiku, full emoction, pogadajcie, potentegujcie to i owo i samo przejdzie, jak nie za pierwszym to za drugim ew. nastepnym :)

Moja diagnoza jest taka ze jestes zdrowy ale przysadka Ci za bardzo pracuje :)

Najgorsze jest zamartwianie sie tym i myslenie i drazenie i nadmierne ogolne dzialania podprzysadkowe .. mysl o swojej dziewczynie i juz :D

Ew. moge Ci przepisac lek zwalniajacy prace przysadki podczas podniecenia..:))
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: utrata wzwodu przez stres ? :|

Post autor: vanessa »

dlaczego masz się stresować, Jurek : )

przecież masz fajną i wyrozumiałą dziewczynę, na pewno jesteście dobraną parą i na pewno będzie Wam dobrze ze sobą..
trzeba wyluzować, uwierzyć w siebie i pamiętać o tym, że ma się wspaniałą i kochającą dziewczynę ; ]

powodzenia. ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: utrata wzwodu przez stres ? :|

Post autor: Dominik »

zgadzam sie 100% z v_a_n_e_s_a nei masz sie czego wstydzic musisz uwierzyc w siebie i przelamac tak zwane pierwsze lody(bez skojarzen)
Dance Cool
ODPOWIEDZ