jakie uzywki laczyliscie razem ???

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: mekamil »

Raz zdażyło mi się łączyć... komórkę do kompa.
Jakby nie patrzeć obie te rzeczy są jak narkotyk ;P
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
wampirzyca
Młody aktywny
Posty: 10
Rejestracja: 28.10.2005, 13:59
Lokalizacja: warszawa

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: wampirzyca »

stefan pisze:tatata, zapomniałaś napisać że jeszcze brown, kokaina, jabol i wódka zapijana whisky.
hmm ktos tu w wiele rzeczy chyba nie wiezy... nie zmuszam i nie proponuje sie przekonywac :P co do wymienionych przez ciebie - z kokaina sie nie bawie a whisky jest za drogie :twisted:
v_a_n_e_s_s_a pisze: LoL
uu no niezła z Ciebie Strzała..
haha...
obecnie detox
"Ulubieńcy bogów
umierają młodo, lecz później
żyją wiecznie w ich towarzystwie."
F. Nietzshe
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Byczek »

U mnie standardem jest łączenie np. piwa, wódki i wina na imprezach, w czasem nawet do tego jeszcze zioło było grane!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Wizard23 »

hehe ciekawy temat. Ja staram sie nie łączyć, chyba że białe z piwem-wskazane :). No a tak ogólnie to raz miałem niezłą imeszanke, miałem 15lat impreza u koleżanki browarki, wóda, szampan :lol: hehe nie wiem co sie na imprezie działo ale obudziłem sie o 11 na dywanie z bólem głowy i żygami dookoła (na podłodze były jeszcze ze 3 osoby, koleżnka nas obudziła żebyśmy sie zabrali za sprzątanie :). Jeśli chodzi o ten dywan to chyba go wyrzucili a imprezka była super-typowa imprezka nastolatków :mrgreen: . Od tamtej pory staram się niczego nie łączyć :).
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Megan7 »

ja łącze prawei zawsze piwko z wódeczkąlub innym trunkiem ktory akurat jej w obiegu. ale naszczescie nie oddzialywuje to mnie w sposob jakos sczegolnie powalający. nigdy w zyciu narkotykow.
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Jabolek
Młody aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 19.12.2005, 22:30
Lokalizacja: Pabianice

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Jabolek »

Ja tylko piwko, wodeczka, jabol ( :mrgreen: ) i czasem do tego faje.. ale jakos mnie (na szczescie) nie bierze:P Ale narkotykowm jestem w 100% anty!!! nigdy w życiu!
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Blood On The Ground »

piwo, jabol, jednorazowo papierosy :<
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Potępiony »

Megan7 pisze:nigdy w zyciu narkotykow.
Ale narkotykowm jestem w 100% anty!!! nigdy w życiu!
Zgodne soistry!
A wracając do tematu alkohol (co było pod reka wodka, piwo, nalewka), zioło, frytki (amfetamina)
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Megan7 »

Potępiony pisze:
Megan7 pisze:nigdy w zyciu narkotykow.
Ale narkotykowm jestem w 100% anty!!! nigdy w życiu!
Zgodne soistry!
a co:) w koncu ta sama krew:P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Mirriam »

Jeśli impreza, to alkohol mieszam (bo przewaznie jest kilka rodzajow).
Narkotyki - raz probowalam, i nie, dziekuje :emm:
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Szamot »

Wodka+Piwo+Szampan+ziolo+papierosy+herbata = to jest dopiero mix 4 dni nie moglem dojsc do siebie :ok:
dandey
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.02.2006, 00:47

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: dandey »

hehe tez mialem fajna mieszanke. pojechalem z qmpela :-PP na impre mialem przy sobie 10 kwadratow 5 pakietow bialego i 100 kapelusznika. hehe. w drodze sadzilismy browarki wbilismy sie na miejscowe poszedl nalewator w ruch poszlismy po temata po drodze wrzucilismy sobie po pol kwasiora. hehe wbilismy sie w samochodziki i jazda po calym citi gdzies do lasu wychlalismy 2 nalewatora potem 3go. browarki przy okazji na bierzaco :-) wracajac zechalismy gdzies po 35 grzybata. wbilismy sie spowrotem na miejscowe i poszla krecha w nozdrza i non toper dopalane tematem. hehe koles mial na chacie kolekcje bialej broni no co bania takiej zajebistej fazy dawno nie mialem. poszlismy po faje gdzies z pol kilosa wrocilismy 2 godziny pozniej bo wyjebalismy gdzies niechcaco na 2 koniec miasta. hehe narkotyki rulezzz. pozdro
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: stefan »

dandey pisze:hehe tez mialem fajna mieszanke. pojechalem z qmpela :-PP na impre mialem przy sobie 10 kwadratow 5 pakietow bialego i 100 kapelusznika. hehe. w drodze sadzilismy browarki wbilismy sie na miejscowe poszedl nalewator w ruch poszlismy po temata po drodze wrzucilismy sobie po pol kwasiora. hehe wbilismy sie w samochodziki i jazda po calym citi gdzies do lasu wychlalismy 2 nalewatora potem 3go. browarki przy okazji na bierzaco :-) wracajac zechalismy gdzies po 35 grzybata. wbilismy sie spowrotem na miejscowe i poszla krecha w nozdrza i non toper dopalane tematem. hehe koles mial na chacie kolekcje bialej broni no co bania takiej zajebistej fazy dawno nie mialem. poszlismy po faje gdzies z pol kilosa wrocilismy 2 godziny pozniej bo wyjebalismy gdzies niechcaco na 2 koniec miasta. hehe narkotyki rulezzz. pozdro
...i obudziłeś się zlany potem z ręką w majtkach.

zacytowałem żebyś nie nie miał po co zmieniać oryginału, kolego bajkopisarzu.
będę cię miał na oku.


// Phantom: "będę cię miał na oku." - rzekł stefan, dumnie prezentując lśniącą odznakę szeryfa lufą swojego nienowego już colta, którym z powodzeniem odstrzela kolejnych złoczyńców.. (musiałem ;>)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: =MiLi= »

wóda + wino + bimber... a wstałam rano i czułam się jakbym nic nie piła ;P normalnie zero kaca :D
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Cure
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 03.03.2006, 08:03
Lokalizacja: Polska ;]

Re: jakie uzywki laczyliscie razem ???

Post autor: Cure »

Alko + MJ,feta + MJ (ostatnie połączenie jak dla mnie miłe,ale tylko w tej kolejności,trzeba na serce uważać).
Wszystkie moje wypowiedzi są wynikiem nudy,której doświadczam i są wyłącznie wytworem mojej wyobraźni nie mającym odbicia w realnym życiu ^_^
ODPOWIEDZ