[Potrzebne informacje...!!!...] PILNE !!!

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Potrzebne informacje...!!!...] PILNE !!!

Post autor: PLAGIATT »

witam wszystkich mam sprawe iz musze wykonac referat i potrzebuje informacji na temat:

:arrow: polecenie przelewu
:arrow: akcje, obligacje
:arrow: weksel
:arrow: czek
:arrow: akredytywa
:arrow: pojęcie obrotu gotówkowego
:arrow: raport kasowy
:arrow: dokumentacja przycodowa

Bardzo pilnie potrzebuje te informacje wiec kazda pomoc sie przyda podajcie chociaz pare www nie koniecznie o kazdym z tych podpunktow...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Potrzebne informacje...!!!...] PILNE !!!

Post autor: Paweł »

pochodz po stronach banków i poszkukaj w google.pl, bo i tak stamtąd podałbym Ci linki :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Patryk007
Młody aktywny
Posty: 144
Rejestracja: 23.12.2002, 11:55
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: [Potrzebne informacje...!!!...] PILNE !!!

Post autor: Patryk007 »

Paweł Florczak pisze:pochodz po stronach banków i poszkukaj w google.pl, bo i tak stamtąd podałbym Ci linki :P
Szkoda, że nie ma mojej siostry w chacie - studiuje bankowość międzynarodową :), ale orietuję sie, że często surfuje po www.google.pl
- encyklopedia ekonomiczna :?
Kimkolwiek jestem; Kimkolwiek myśle, że jestem;
zawsze pozostanę SOBĄ !
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Potrzebne informacje...!!!...] PILNE !!!

Post autor: Shirya »

Plagiat... wejdź na onet, tam jest zakładka o giełdzie.... Tam powinieneś znaleść informacje Ci potrzebne.... nie wiem czy temat aktualny... ale gdybyś podał temat referatu to moze mogłabym Ci nawet jakiś szkic napisac, mój facet działa na giełdzie także nie byłoby dużego problemu :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
ODPOWIEDZ