wycieczka helmutem

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: wycieczka helmutem

Post autor: JaGaKi »

jak mi się uda zdobyć sponsorów to logo strefy bierzemy obowiązkowo na maske albo w najgorszym przypadku na tyłek trabanta;)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: wycieczka helmutem

Post autor: Piqs - X »

jagaki odpowiedz na priva !! (POST do skasowania po przeczytaniu:P)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wycieczka helmutem

Post autor: Phantom »

JaGaKi pisze:Trabant to Helmut.
Pfff.. się najeździłem i jednym i drugim, jeszcze gdzieś na podwórku stoi karton (czytaj: karoseria) od trampka, a Wy mnie tu w balona chcecie robić :oops2:
[Phantom]: helmut to trabant czy wartburg? <;
[V]: hehe - skleroza nie boli ale chyba wartburg
[Z]: ke ?
[Z]: ; ]
[V]: no Phantom sie pytal o helmuta : )
[V]: trampek to zemsta honekera ; )
[V]: albo karton po margarynie na kolkach : )
[Z]: trampek to trabant
[Z]: ford karton
[Z]: mydelniczka
[Z]: wlasnie zemsta honekera
[Z]: ; ]
[Z]: a helmut fakt to byl warbordzini


:>
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: wycieczka helmutem

Post autor: JaGaKi »

Helmut to trabant - posluchaqj Łony, i wejdź na strone www.cartoontrabant.pl :]
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: wycieczka helmutem

Post autor: stefan »

trabant = helmut
wartbug = honeker

oczywiście dostępne są inne kombinacje, mydelniczki itp. też się słyszało.

ale Phantom nam nie wierzy i pokazuje zrzut rozmowy ze swoim wymyślonym przyjacielem :]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: wycieczka helmutem

Post autor: Phantom »

stefan pisze:ale Phantom nam nie wierzy i pokazuje zrzut rozmowy ze swoim wymyślonym przyjacielem
Daruj sobie uwagi w podobnym tonie. Tutaj widać rzekomo wymyśloną rozmowę, to raz. Idąc dalej, konsekwentnie będę zaprzeczał. Dlaczego? Mój Dziadek miał Wartburga i W353 i następnego z silnikiem od Golfa - zawsze był to Helmut. Dla Niego, Babci, Taty, Jego brata, bratowej, mojej Mamy, mnie i znajomych, ot co. Inna sprawa, że panowie załączeni w zrzucie rozmowy, a także inni potwierdzający moją wersję są znacznie starsi...


Teraz dla odmiany przytoczę kilka wpisów z forum 'wartburgowego':
BTW helmut to zwykle Wartburg...
Wartburg - zemsta Honeckera.
Trabant - zemsta za Sudety (ale osochozii to nie wiem).
Tak ja to słyszałem.
Jednak nie będę ukrywał, że u pytanych przeze mnie osób pojawiały się głosy, że chodzi o Trabanta, mówiono również aa i to i to.
Ja z tego co wiem (podobno było także i kiedyś), że "Helmutem" nazywano Wartburgi i Trabanty (tylko 2T), a potem Wartki 1.3 zwano "Honeker" lub "WartGolfy" a Trabiki 1.1 Polówkami.

Dochodząc do sedna, jestem skłonny przystać na tę ostatnią wersję, tym bardziej że:
Helmut bywa tym i tym. Możliwe, że kiedyś było inaczej, ale od kiedy hiphopowiec Łona nagrął piosenkę o swoim trabie "Helmut rura" Wszystko się wyrównało.
I m.in. dlatego taki dowód, sugerowany przez JaGaKi, nie jest dla mnie warty złamanego grosza. Wczoraj przypadkiem widziałem nowy teledysk Trzeciego Wymiaru, kozacki jak ta lala, jednak już w pierwszych rymach dowiadujemy się, że wykonacy kompletnie nie mają pojęcia o czym śpiewają, nie potrafiąc poprawnie wymówić "Capoeira".


Życzę więcej elastyczności i luzu.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: wycieczka helmutem

Post autor: stefan »

Krzysiu, spokojnie :)

// Phantom: toć ja jestem spokojny ;] >> klik << trafiło się Was dwóch, więc musiałem pokazać coś nie wymyślonego [;
Ostatnio zmieniony 14.04.2006, 23:11 przez stefan, łącznie zmieniany 2 razy.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: wycieczka helmutem

Post autor: JaGaKi »

Dobra, spokój :) BO chyba nie chodzi o to żeby się żreć... trabant chyba będzie miał logo strefy na masce;)
ODPOWIEDZ