Crash (tłumaczone jako Miasto Gniewu)

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Crash (tłumaczone jako Miasto Gniewu)

Post autor: Linka »

Ogladał ktoś?
Z tego co słyszałam, film ten zdobył najwiecej Oskarów.
Mi sie podobał. Ma naprawde ciekawy scenariusz, chyba długo opracowywany. Według mnie trzeba ogladac w duzym skupieniu, bo to film bardziej na refleksje niz obejzenie dla zabicia czasu.
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Crash (tłumaczone jako Miasto Gniewu)

Post autor: alka-kicia87 »

ja tez go widzialem :twisted: , moim zdaniem jeden z ciekawszych. zupelnie inny niz te co zazwyczaj ogladam. w paru momentach niezle zaskakiwal, szczegolnie ten motyw z dzieckiem....... ale ciiiicho sza :)
a z tymi oskarami to chyba bajka, leonadro di caprio pewnie wiecej zdobyl i tak ;)
otworz mi okno, otworz mi drzwi, otworz mi swoje serce. ojciec sie zastrzelil, dziadek sie powiesil, matka padla na serce. ja tobie spiewam ja tobie gram, wszystko oddaje dla ciebie. do okola samoloty, czolgi i rakiety......... a ja cie kocham, ja ciebie kocham, ja ciebie kocham!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Crash (tłumaczone jako Miasto Gniewu)

Post autor: Linka »

No motyw z dziewczynka rzeczywiscie byl troche szokujacy.
A Leonarda nie lubie :evil:
ODPOWIEDZ