Brak wytrysku

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Brak wytrysku

Post autor: ::PiotreK:: »

Crighton pisze:większego sensu, piotrek, w twojej wypowiedzi nie widzę... chcesz sie ze mnie pośmiać? co?


//Blood:błędy poprawione
tu niema sie z czego śmiać ...
Crighton
Młody aktywny
Posty: 28
Rejestracja: 09.07.2006, 00:23

Re: Brak wytrysku

Post autor: Crighton »

Dzieńki za pomoc, tak jakos z blendami u mnie jest, nei znam dobrze ortografi, ale slowa z ktorymi mam problemy od dzis sstaram sie sprawdzac w WORD.

Dzienki za pomoc ziomy!!:)))))))))))
Kocham Cię Cuikiereczku
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Brak wytrysku

Post autor: stefan »

Crighton pisze:Dzieńki za pomoc, tak jakos z blendami u mnie jest, nei znam dobrze ortografi, ale slowa z ktorymi mam problemy od dzis sstaram sie sprawdzac w WORD.

Dzienki za pomoc ziomy!!:)))))))))))
nie mogłem się oprzeć pokusie.

1. "dzieńki", "dzienki", "nei", "ortografi" - nie przekonasz mnie że to sprawdzałeś w Wordzie.
1a. "blendami" przejdzie, z racji istnienia słowa "blenda" określającego odbłyskową powierzchnię stosowaną w fotografice.

2. to nie tak że nie znasz dobrze ortografii, spójrz prawdzie w oczy i zapisz się na jakieś zajęcia wyrównawcze - praktycznie NIE MA WYRAZU, KTÓRY BYŚ NAPISAŁ POPRAWNIE!

3. mówiłem o nie powtarzaniu znaków? ")))))))))))" to chyba trochę za wiele.
3a. jako że obiecywałem blok w takim przypadku - blok.
3b. dobrze dla Ciebie że następuje to w momencie, w którym uważasz wątek za zamknięty.
Zablokowany