Garfield 2

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Garfield 2

Post autor: Linka »

Widzieliscie?
Wczoraj byłam w kinie i naprawde nie zaluje. Z racji ze to druga czesc, spodziewałam sie ze bedzie mniej smiesznie, a tu zaskoczenie. Moze dubbing nie do konca rewelacyjny, ale teksty zabawne i dla młodszych, i dla starszych.
Polecam :)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Garfield 2

Post autor: Paweł »

nie widziałem, tak samo jak jedynki.

na jedynke sie nie wybieralem, bo slyszalem swojego czasu opinie ze film beznadziejny. dwójka faktycznie ma wysoką frekwencje, wiec chyba film dobry, ale Gerfild nigdy jakoś zaspecjalnie mi nie lezał. ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Garfield 2

Post autor: Linka »

A ja własnie juz w dziecinstwie lubiłam kreskowki z Garfieldem. Chociaz wiadomo, ze film juz nie jest taki jak one.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Garfield 2

Post autor: pietruszka »

Garfield jest bombastyczny bo jest trochę taki jak ja a raczej taki jak ja chciałabym być: z dystansem, stoickim spokojem, pełen luzu i możliwości nicnierobienia;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Garfield 2

Post autor: ZooM »

Nie wiem jak wygląda polska wersja, ale byłem pare dni temu na angielskiej i na prawdę bardzo mi się film podobał :) Świetne teksty, świetne akcje, no i cóz.. Garfield :D

A co do jedyneczki Paweł to też moim zdaniem jest dobra, wesoła bardzo i lekka a zarazem dośćdobitna momentami.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Garfield 2

Post autor: Linka »

Rzadko tak bywa, ale tym razem druga czesc bardziej mi sie podobała niz pierwsza.
ODPOWIEDZ