Krew z nosa.

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Krew z nosa.

Post autor: ZooM »

Kolejny dobry z Polskich filmów, które ostatnio widziałem, jest to kino mało ekranowe i kręcone amatorską kamerą, ale nie przeszkadza to autorom w zbudowaniu świetnej akcji i ogólnym zaciekawieniu widza, mi się film bardzo podobał i mam nadzieje, że Polska kinematografia amatorska będzie się dalej rozwijać.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Krew z nosa.

Post autor: agatka »

prosze, napisz parę słów o czym on jest... i gdzie go widziałeś, bo ja nic nie słyszałam o tej produkcji...
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Krew z nosa.

Post autor: ZooM »

Widziałem go na swoim prywatnym domowym komputerku :) Właściwie to nie wiem skąd mi się wziął, pewnie jakiś kumpel mi podrzucił, w necie powinien gdzieś być.

Film jest ogólnie o paru kumplach z bloków, ogólnie filmik utrzymany w klimacie chęci wybicia się z codzienności i całkiem łądnie ilustruje sytuacje w polskich miastach. Wszystko oprawione miłym humorem i odrobiną akcji i udoskonaleń dźwiękowych w postaci kilku nawet fajnych efektów :) Pełna amatorka ale ba prawde fajny jak na mój gust.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Krew z nosa.

Post autor: ::PiotreK:: »

ja widziałem ten film na tvp2 podczas festiwalu kina niezaleznego ale niewiem czy dobrze napisałem niepamietam po prostu ale glądam co roku i krew z nosa wcale niebył taki dobry w porównaniu do innych wyświetlanych podczas tego festiwalu przynajmniej dla mnie ale chyba zdobył całkiem wysokie miejsce
http://news.o.pl/2004/10/25/centrum-kul ... twiejczyk/
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Krew z nosa.

Post autor: ZooM »

eh.. my bad.. nie oglądam telewizji to nie wiem niestety, a kiedy takie festiwale lecą? :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Krew z nosa.

Post autor: ::PiotreK:: »

z tego co pamietam to zazwyczaj luty marzec codziennie po 22 albo i później puszczają jeden film
Ostatnio zmieniony 17.08.2006, 15:19 przez ::PiotreK::, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ