Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

Książki jakie czytacie w wolnych chwilach, wieczorami, do poduszki, jadąc autobusem... Wszystko o czasopismach i prasie codziennej. Jednym słowem lektura jak się czyta ;-]
ODPOWIEDZ
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

Post autor: Blood On The Ground »

Czytaliście? Ja wlaśnie jestem w trakcie i mogę z czystym sercem polecić bo książka niezwykle wciąga a dodatkowo jest wzbogacona w przepiękne zdjęcia : ) Może zamieszczę jedną recenzję...
Smaczkiem, który przydaje książce niezwykłości, są wspaniałe i pobudzające wyobraźnię opisy starej Barcelony z jej wąskimi uliczkami, antykwariatami i knajpkami; ich aurę oddają jedynie zdjęcia, których autorem jest zmarły w 1998 roku Francesc Catala-Roca, autor fotografii na okładce książki, którego możemy śmiało umieścić w panteonie najwybitniejszych fotografików obok Atgeta czy Doisneau.

Cóż takiego niezwykłego dostrzegają w książce czytelnicy, że aż została bestsellerem – nie mam pojęcia. Ale ja, która programowo nie czytam bestsellerów, przez 3 dni nie byłam w stanie od niej się oderwać i o niej nie myśleć, a wciąż pozostaję pod jej urokiem.


temat może i spóźniony.. Ale książka warta uwagi
Żyć to znaczy rodzić się powoli
pioter13
Młody aktywny
Posty: 155
Rejestracja: 16.06.2003, 10:52
Lokalizacja: Łódź

Re: Carlos Ruiz Zafón "Cień wiatru"

Post autor: pioter13 »

Książka, którą mimo gabarytu czyta się w 2-3 noce :) Naprawde warto zagłębić się w dawne czasy Barcelony, w tajemnice autora jednej z zapomnianych ksiąg. Jedna z lepszych pozycji na mojej skromnej półeczce :) Polecam wszystkim!
Gdyby Kózka Kwicień Plecień To By Ślimak Ch** Ci W D*** . . . :P
ODPOWIEDZ