test DrugWipe II Twin - bardzo ważne !

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
ODPOWIEDZ
OdetaK12
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 19.08.2006, 01:24

test DrugWipe II Twin - bardzo ważne !

Post autor: OdetaK12 »

Cz ktoś spotkał się z testem DrugWipe II Twin?

Bardzo pilna sprawa!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: test DrugWipe II Twin - bardzo ważne !

Post autor: ZooM »

http://www.narkotesty.pl/drugwipe.html
tylko tyle co znalazłem.. pewnie sama już na to trafiłaś wcześniej

No i troche anglojęzycznych, osobiście uważam, że teksty lepsze niż polskie, poszukam coś jeszcze, a na razie tyle:

http://www.drugtesting.com.au/drugwipe.htm
http://www.thescene.com.au/forum/index. ... =7&t=42130 - tutaj bardzie ciekawy artykuł, długi wywód na forum na temat tego testu, do tego jeszcze 2 linki na dole do oficjalnych danych i przeprowadzonych badań, polecam lekture, jeśli na prawdę chcesz się czegoś dowiedzieć
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
OdetaK12
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 19.08.2006, 01:24

Re: test DrugWipe II Twin - bardzo ważne !

Post autor: OdetaK12 »

ZooM dzieki za odpowiedz i za linki.

Gdybm ja tylko znała angielski.

Chodzi mi konkretnie o odczytanie wyniku.
Zrobiłam ten test mojemu bratu podczas snu.. jest uzalezniony, ja to wiem, policja, kurator, sąd to wie, ale nikt nie ma dowodów...i kazdy umywa rece - więc stanęłam na głowie i załatwiłam test przez znajomych, znajomych - tylko brak instrukcji obsługi. Niestey nie mozna mieć wszystkiego.

Testu na mocz powiedział, że nie wykona i wpada w szał jak o tym wspominam.

A najsmiesznejsze jest to, ze gdy by l pod wpływem i dzwoniłam do wszystkich co moga cos zrobic słyszałam odpwoedz..same zazywanie nie jest przestepstwem... gdyby prowadził pokjazd, sprzedawał, posiadał....
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: test DrugWipe II Twin - bardzo ważne !

Post autor: ZooM »

A negative test results when the drug molecules are not present. The gold labeled antibodies are held in the capture matrix and results in the read out window staying white.
i znaqczy to mniej więcej tyle, że jeżeli nie zostało nic wykryte to okienka pozostają białe (tzn jest jeden pasek kontrolny), więc już masz potwierdzenie w ręku jeśli pojawiły się dwa paseczki w którymś okienku (w jedyn okienku dla canabinolu a w drugim dla amfetaminy i pochodnych, także mdma).

Masz dowód na jego uzależnienie.. tylko, ż to niestety nic nie daje, bo jak sama napisałaś, prawnie zażywanie narkotyków nie jest zabronione. Jedyne co możesz zrobić to spróbować z nim o tym porozmawiać, widziałem na forum pare tematów o podobnej treści i na pewno jest tu kilka osób, które przeszły przez coś podobnego i mogłby by Ci w jakiś sposób pomóc bardziej niż ja.

Mogę powiedzieć tylko tyle, że jeżeli jest z nim na prawdę źle, czyli słabo stoi w szkole, ma zły kontakt z rodziną i ogólnie niedobrze z nim to pozostaje tylko leczenie w Monarze, jeśli podda się jemu dobrowolnie i będzie chciał z tego wyjść to jestem w 100% pewien, że mu pomoże.

A jak bez instrukcji zrobiłaś test?

Tutaj jest pełen tutorial jak to obsługiwać i wszystko z ładnymi obrazkami więc powinnaś się połapać nawet przy słabej znajomości języka angielskiego. Obsługa jest na slajdach 26-36, wszystko opisane i zobrazowane krok po kroku.

Napisz do mnie jak byś potrzebowała jeszcze jakiejś pomocy.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
ODPOWIEDZ