problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
czekoladka144
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 25.02.2006, 21:22
Lokalizacja: Warszawa

problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: czekoladka144 »

Hej. Mam problem. Moze niektorym wyda sie to glupie, ale ja nie wiem co mam zrobic. Mam przyjaciela. Znam go od wielu lat i naprawde go lubie. Tymczasem niedawno minely walentynki... Wyznal mi milosc. Tak wlasnie. Kupil mi bukiet czerwonych roz. Zaprosil do cudownej knajpki. Jednym slowem - bylo wspaniale. Ale ja nie jestem pewna swoich uczuc, bo tak naprawde... nigdy nie bylam w nikim zakochana. Nie wiem jak to jest. Wiem, ze to glupie... Nie wiem co mam zrobic. Chcialabym... Ale boje sie. I nie chce stracic przyjaciela. Poradzcie!!!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: melOn »

chłopak także może się okazać prawdziwym przyjacielem...
a jak do grupy przyjaciół zakradnie się miłość to już nigdy nie będzie tak samo.. nawet jeżeli jest ona jednostronna...
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: anuśka :) »

Każdemu się wydaje, że jego problemy są głupie... Dlaczego?

Poczekaj co przyniesie czas. Teraz tego nie czujesz, ale może kiedyś zauważysz że coś iskrzy.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
aśka
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 29.01.2006, 16:33
Lokalizacja: poznań

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: aśka »

czas wszystko pokarze a tym ze nigdy nie bylas zakochana to sie nie przejmuj bo moze poprostu nie trafilas jeszcze na tego ktory jest wart kochania... a wiez mi lepiej jest nie byc zakochanym niz zakochanym ale bez wzajemnosci... :wink:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: *MysterY* »

szkoda ze nie znamy twego wieku, bo jeśli masz coś koło 14-18 lat to wiesz spoko jeszcze zdążysz sobie kogoś znaleźć, ale jeśli masz 25 lat to rzeczywiście to jest problem :)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Jabolek
Młody aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 19.12.2005, 22:30
Lokalizacja: Pabianice

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: Jabolek »

zgredoos pisze: Miłość zawsze psuje przyjaźń. Rzadko kiedy jest między przyjaciółmi dobrze po nieudanym związku...
Oj a ja sie zupełnie nie zgadzam... Z KAŻDYM moim byłym mam naprawde dobry kontakt... moge nawet powiedziec, ze jestesmy przyjaciolmi.. jakis problem to do nich sie zwracam...
Czekoladka, jesli nie jestes pewna swoich uczuć to poprostu mu to powiedz... Powiedz ze chcesz poczekac az sie upewnisz, moze spedzajcie wiecej czasu razem...

"Miłość czasem nie uderza fajerwerkiem, lecz przychodzi powoli...."
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: Mirriam »

A moze zamiast zostwiac sprawe i czekac co przyniesie czas, lepiej powiedziec przyjacielowi to co nam napisalas? No bo jesli dobrze zrozumialam, to on Ci wyznal milosc, a Ty nic nie odpowiedzialas? Jesli tak to zostawisz, to chlopak sie moze sploszyc i juz wiecej nie podjac tematu. Piszesz ze to Twoj przyjaciel - powiedz mu to, przeciez przyjaciol ma sie m.in po to zeby szukac u nich pomocy, kiedy jej potrzebujemy.

A co do przyjazni po nieudanym zwiazku - mysle ze moze byc nadal tak samo mocna jak przed "eksperymentem" tylko wtedy, kiedy obie osoby uznaja, ze zwiazek byl pomylka. Bo jesli jedna osoba sie zaangazowala, a druga nie, to jasne jest ze ktos bedzie cierpial po rozstaniu.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Jabolek
Młody aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 19.12.2005, 22:30
Lokalizacja: Pabianice

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: Jabolek »

Mirriam pisze:A moze zamiast zostwiac sprawe i czekac co przyniesie czas, lepiej powiedziec przyjacielowi to co nam napisalas?
Chyba to jest najlepszy pomysł:) Wypróbowany :wink:
Kiedy sie rodzisz - płaczesz
...a wszyscy wokół śmieją się i cieszą.
Żyj tak, abyś w chwili życie jako jedyny się śmiał,
A wszyscy wokół płakali...
Vivaldi_V1
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 21.08.2006, 07:07

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: Vivaldi_V1 »

Wiesz ja do niewdawna też miałem ten problem ale zozumiałem jak zaczniesz kochać to naprawde szybko się domyślisz żę to miłość
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: JaGaKi »

A ja dawno nie bylem zakochany... i czekam... czekam... czekam...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: ZooM »

A ja chyba jeszcze nigdy, a skoro mówię chyba to pewnie znaczy, że w ogóle.. no cóż, przyjdzie i na to kiedyś czas :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: paulcia »

samo z siebie przyjdzie... nie idzie tego tak słowami określić,ale warto żyć dla takiego uczucia:) życze powodzenia i na pewno jakoś to wyjdzie :)
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: problem :/ ...nigdy nie bylam w nikim zakochana.

Post autor: *MysterY* »

czekam (jak Jagaki)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ