AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
Paramp
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2003, 00:40
Lokalizacja: Świdnica

o tak

Post autor: Paramp »

o tak panie tworco doświadczyński zaraz to zrobie...:D
Fixed
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2003, 16:05
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Fixed »

------Po pierwsze , Mistrzu Kadmie , Pierwiastku Śladowy , nie klnij na moim temacie
------Po drugie to jak twoim SKROMNYM zdaniem prowadzone są tu jakieś
Pseudo inteligetne wywody to może powinienes udzielać się na tematach
bardziej na twoim poziomie intelektualnym (proponuje DOJRZEWANIE lub HYDE PARK) . O tak tam odnajdziesz sie zapewne .
------Po trzecie nie pisz wiecej od Kela z Kompa bo beda dalej sie czepiac ze wszyscy z jednego IP korzystaja.
aLa
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2003, 21:16

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: aLa »

:shock: nie rozumiem, jak można czytać takiego "Ulissesa", podczas, gdy jakiś koleś opowiada o swoim osiedlu. Moze jestem ograniczona.
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Liszu »

aLa : ja bym tak nie szufladkowal... jedno nie wyklucza drugiego... bo niby z jakich powodow??
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
grzesieq
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 04.10.2002, 20:00
Lokalizacja: eudezet!

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: grzesieq »

aLa pisze::shock: nie rozumiem, jak można czytać takiego "Ulissesa", podczas, gdy jakiś koleś opowiada o swoim osiedlu. Moze jestem ograniczona.
Widocznie jesteś. Jak mówił Liszu, co ma jedno do drugiego?

To tak jakbyś przekreślała Hemingwaya tylko dlatego, że był pijaczyną...
aLa
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2003, 21:16

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: aLa »

może powinnam spróbować (jednego i drugiego). ale chodziło mi o to tylko, że jedno w drugim może zwyczajnie przeszkadzać (a zwłaszcza drugie w jednym)
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Liszu »

Powiem tak : biznesmani w weekendy pala trawe dla odpoczynku, powaznie przedsiebiorcy chodza na Techno - Parties zeby sie "odchamic", ludzie jadacy w rajdzie Paryz - Dakar maja rodziny czesto nawet wielodzietne itd. itp. Moim zdaniem to kim sie jest zalezy tylko od nas i jesli mamy ochote przeczytac ksiazke to nawet jesli jestesmy sterydziarzami mozemy to zrobic. A Hip - Hop juz w ogole nie powinien w tym przeszkadzac. Sam fakt mowienia o blokowiskach w zadnym wypadku nie oznacza ograniczenia w kulturze choc zaprzeczyc istnieniu takich stereotypow nie moge. Zeby bylo jasne : nie slucham Hip - Hopu... to nie moje klimaty ale zakladanie z gory ze wszyscy HH sa debilami jest moim zdaniem smieszne. Inna sprawa ze tak latwiej... widze cos czego nie rozumiem wiec przyczepiam tabliczke : "glupota". Polska to wciaz bardzo nietolerancyjny kraj... :twisted:
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
aLa
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 27.01.2003, 21:16

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: aLa »

najtrudniej jest zrozumieć, że ktoś nie rozumie, podczas, gdy wydaje nam się, że wyrażamy się jasno. A książkę może faktycznie przeczytać każdy, o czym przekonałam się dzisiaj :D Pozdrowienia dla PARAMPA
Paramp
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2003, 00:40
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Paramp »

aLa pisze:A książkę może faktycznie przeczytać każdy, o czym przekonałam się dzisiaj :D Pozdrowienia dla PARAMPA
"A książkę może faktycznie przeczytać każdy, o czym przekonałam się dzisiaj " hehe :D udalo mi sie to zrobic :) Jestem z siebie dumny jak i z autorki:))) Chcetnie bym wymienil pare zdan na jej temat ale cos nie moge Cie zastać na necie :? Pozdrawiam rowniez :D
KUMKUM
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 03.02.2003, 22:19

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: KUMKUM »

moim zdaniem właściciel nazwie użytkownika "paramp" pojecia nie ma na temat muzyki... liczy sie tylko jego własne zbyt wygórowane "ja" . kel jest jednym wielkim stereotypowcem dla którego zdanie innych to wielka kupa g.... to chyba znajomi....
kum kum
KeL
Młody aktywny
Posty: 17
Rejestracja: 20.01.2003, 01:49
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: KeL »

KUM KUM - nie wiem skad sie tu wziales ale chyba nie z tej galaktyki. Azyl to temat dla ludzi o otwartych umyslach a Ty chyba do takich nie nalezysz. Zanim zaczniesz oceniac innych najpierw dokladnie przyjzyj sie sobie. Znam Parampa, tak samo jak znam Fixed, Ale, Lisza i KADMa. Prawie wszyscy na tym forum to moi znajomi i cenie ich wlasnie za otwartosc umyslu (no moze oprocz Parampa - Jacek - bez urazy). Paramp ma swoj gust ale na pewno nie wywyzsza sie nad innymi, w przeciwienstwie do Ciebie. Co do mojej skromnej osoby to zawsze slucham uwaznie tego, co ktos ma do powiedzenia i nigdy nie poddawalem sie stereotypom (chyba ze palenie stuffu i sluchanie NINa i TOOL'a to dla Ciebie stereotyp). Podsumowujac - zanim cos napiszesz na naszym forum najpierw dokladnie przemysl to co chcesz napisac.

Pozdrawiam !
...and all that could have been.
Paramp
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2003, 00:40
Lokalizacja: Świdnica

.

Post autor: Paramp »

KUMKUM niestety - pudło... Twoja wypowiedz bardzo odbiega od rzeczywistego stanu rzeczy :) Nie liczy się tylko "moje własne wygórowane JA"... nigdy tak o sobie nie myslalem za to Ty... chyba tak, bo ty kim jestes by oceniać mnie ? :) Z KeL znam się juz od dawna ale to nie ma wpływu na nasze poglady co do tego tematu. Dobra napisales, że "to tylko twoje zdanie" masz racje - "tylko" :)
Pozdr00fkaa dla Was :)
Fixed
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2003, 16:05
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Fixed »

Chemical Brothers " Life is sweet" :D (szkoda ze nie zawsze)
Fixed
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2003, 16:05
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Fixed »

POZDR00FKA DLA ANY :D
Paramp
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 17.01.2003, 00:40
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Paramp »

dlzcego stanelo w miejscu ???
Liszu
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 21.01.2003, 21:33
Lokalizacja: Stamtad

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Liszu »

Nie wiem... moze braklo benzyny??:P
Jesli boisz sie ze do niczego w zyciu nie dojdziesz zawsze mozesz zrobic z siebie idiote.
Fixed
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 14.01.2003, 16:05
Lokalizacja: Świdnica

Re: AZYL-------(PsyTrance,Industrial,Minimal,Trip-Hop)

Post autor: Fixed »

Dlatego mysle ze czas zatankowac jakies w miare swierze ostatnie wydarzenie , proponuje MASSIVE ATTACK - 100th window .
ODPOWIEDZ