Masturbacja

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Masturbacja

Post autor: h3lix »

A masturbację popieram. Lepsze to niż mieć mokre łóżko :P I daje więcej przyjemności, można wyrobić sobie pełną kontrolę 8)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Masturbacja

Post autor: vanessa »

Zresztą ja tam nie wierzę w jakieś dysgrafie. Prędzej w dysmózgowie... OK
a co to jest według Ciebie dysmózgowie ? Cierpisz na nie :? ?
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Masturbacja

Post autor: Linka »

Lepsze to niż mieć mokre łóżko I daje więcej przyjemności, można wyrobić sobie pełną kontrolę
Fakt ze lepiej niz zamoczyc lozko- mowa o facetach of course, ale slyszalam ze masturbacja nigdy nie bedzie tak przyjemna jak z "to" z partnerem. No ale jak trzeba to trzeba :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Alienpl
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 06.07.2005, 20:15
Lokalizacja: Łódź

Podsumowanie

Post autor: Alienpl »

Wogóle jajo i syf na tym forum!!! Ludzie masturbacja to normalna rzecz każdy tego próbuje chyba, że ktoś ma coś z garem nie tak :zdziwko: Co do filmów i gazet to też jest rzecz normalna...a mówie wam to z własnego doświadczenia!! :D
Z poważaniem:

Alienpl
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Podsumowanie

Post autor: Phantom »

Alienpl pisze:Wogóle jajo i syf na tym forum!!! Ludzie masturbacja to normalna rzecz każdy tego próbuje chyba, że ktoś ma coś z garem nie tak :zdziwko: Co do filmów i gazet to też jest rzecz normalna...a mówie wam to z własnego doświadczenia!! :D
Alien (z ang.) - obcy; odmienny
i Ty chcesz tu o normalności mówić? :>
Sunniva
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 23.07.2005, 19:29
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Masturbacja

Post autor: Sunniva »

to jak niby mam zaspokajać pragnienie sexu..... wyjść na ulice i gwałcić ?? :roll: :shock:[/quote]


no i wlasnie to stwierdzenie daje masturbacji wielki pozytyw :-) jestem za :tak:
dezerter
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 03.09.2005, 12:11
Lokalizacja: z czemberlejewa

Re: Podsumowanie

Post autor: dezerter »

Phantom pisze: Alien (z ang.) - obcy; odmienny
i Ty chcesz tu o normalności mówić? :>
nie wiem czy zauwazyles ale Alien to tylko nick :twisted: . pozatym "Obcy" ma w duzej czesci racje :)
tak jak kiedys w american pie slyszalem, masturbacja to jak gra w tenisa, tutaj grasz odbijajac pilke o sciane, ale to duza roznica gdy grasz z partnerem :tak: :mrgreen:
]:->
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Masturbacja

Post autor: Phantom »

dezerter pisze:nie wiem czy zauwazyles ale Alien to tylko nick
No co Ty nie powiesz ;\ Twoje wyjaśnienia są nieocenione, dziękując padam przed Tobą na kolana *rotfl*
dezerter pisze:poza_tym "Obcy" ma w duzej czesci racje
Chyba taką rację, że dla większości ludzi to temat tabu, stąd wspomniane "jajo i syf" :]
dezerter pisze:tak jak kiedys w american pie slyszalem, masturbacja to jak gra w tenisa, tutaj grasz odbijajac pilke o sciane, ale to duza roznica gdy grasz z partnerem
Squash to już nie prawdziwy tenis i wbrew pozorom sporty te są zupełnie różne od siebie ;p Głosicielu Prawdy ;D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Podsumowanie

Post autor: Piqs - X »

Alienpl pisze:Wogóle jajo i syf na tym forum!!! Ludzie masturbacja to normalna rzecz każdy tego próbuje chyba, że ktoś ma coś z garem nie tak :zdziwko: Co do filmów i gazet to też jest rzecz normalna...a mówie wam to z własnego doświadczenia!! :D
To świadczy tylko o Tobie .. nie generalizuj ;o
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Masturbacja

Post autor: Phantom »

@dezerter: Będę czepiał się każdego i wszystkiego według swoich 'widzi misi'. I nawet trochę nie obchodzi mnie to, co na ten temat myślisz. Ja jestem zakręcony, Ty jesteś luzak i szafa gra. Mam nadzieję, że rozumiemy się bezbłędnie :mrgreen: EOT, pass.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Masturbacja

Post autor: shyduo »

Ksysiu jak się zezłościł. Normalnie będzie zaraz gryzł :mrgreen: Uciekaaajmy, czeka nas zeżarcie :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Masturbacja

Post autor: ::PiotreK:: »

dziś przeprowadziłem zkoleżankami z kalsy małą rozmowe na ten temat i interesuje mnie ile dziewczyn to robi bo na pewno mniej niż chłopaków :P
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Masturbacja

Post autor: ZooM »

Sunniva pisze:to jak niby mam zaspokajać pragnienie sexu..... wyjść na ulice i gwałcić ?? :roll: :shock:
no nie wiem czy kiedyś słyszałeś może o pojęciu 'fuck friend' albo 'friend with benefit', gdzieś to było na forum. To jest moim zdaniem panaceum na takie sytuacje :) Bo dlaczego być samolubem i nie zaspokoić przy okazji kogoś innego, równie potrzebującego.

A co do Twoich rozważań PiotreK to wydaje mi się, że to nie kwestia ilości osób danej płci które to robią ale raczej jak często im się to zdarza, a moich paroletnich badań wynika, że chłopacy zdecydowanie częściej to robią, niż kobiety, ale kobiety wcale nie ustępują liczebnością, zresztą to zależy od wieku głównie moim zdaniem (badania przeprowadzone na grupie około 25-30 kobiet w wieku 18-24 lata).
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Masturbacja

Post autor: Blood On The Ground »

@Piotrek: patrząc od strony statystycznej około 30% ; ]
Żyć to znaczy rodzić się powoli
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Masturbacja

Post autor: ::PiotreK:: »

statystyki znam :] chodzi mi raczej o bardziej osobiste doświadczenia :P
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Masturbacja

Post autor: Blood On The Ground »

no wiesz ;d
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Black^Wind
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 01.10.2006, 20:44
Lokalizacja: Radomsko

Re: Masturbacja

Post autor: Black^Wind »

Nie wiem co wy sie czepiacie masturbacji, to bardzo dobry sposób na rozładowanie napięcia seksualnego, kiedy akurat nie możemy zrobic tego z partnerką/partnerem.
ODPOWIEDZ