[Policja!!!]

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]

Czy Policja spełnia swoje obowiazki ???

Tak
10
53%
Nie
9
47%
 
Liczba głosów: 19

bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Policja!!!]

Post autor: bober »

PLAGIATT pisze:np. ta akcja ostatnio pod Magdalenką. (bez komentarza)
ciekawe jak Ty bys sie spisal jak by w Ciebie rzucali granatami i chu... tzn ciul wie czym jeszcze ;/
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Policja!!!]

Post autor: PLAGIATT »

no ale oni nie byli w ogóle do tego przygotowani powinni to przewidziec ze mordery i przestepcy poszukiwani beda niebezpieczni i uzbrojeni :P

P.S. cost ty taki ostatni nerwowy jesteś :/ cos niedobrego sie z toba dzieje :/
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: [Policja!!!]

Post autor: bober »

:lol: hehe cos niedobrego ? no tak :) nie wytykajac, na pewno nie jest mi gorzej niz Tobie ;]

a wracajac do tematu to byla prosta sprawa z aresztowaniem tych typkow, a ze policja sie odpowiednio wczesniej nie dowiedziala co ich czeka to juz nie wnikam, ale to nie zmiena tego ze Twoje posty ostnio sa typu winda do dupy, policja do dupy, zycie do dupy... i tak narzekasz i narzekasz nie wiem czemu to robisz... to chyba zwiazane z dojrzewaniem, te doly itp ;]
ale wiesz mam pomysl, idz do akademi, zostan policyjnym taktykiem i moze wtedy akcja pod Magdalenka sie nie powtorzy wtedy zobaczymy czy bedziesz myslal tak samo
- Przepraszam.
- Cebula u pani po wilu?
- 30gr
- A to dziękuję.
DJ.Tuning
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 15.03.2003, 17:26
Lokalizacja: Sanok

Re: [Policja!!!]

Post autor: DJ.Tuning »

przeginaja pale zwaszcza kolesie z drogowki
zaniedlugo zatrzymaja cie tylko zato ze masz auto
ODPOWIEDZ