A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: JaGaKi »

Twierdzisz że ludzie zajmujący się czymś innym są ubodzy psychicznie?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: pietruszka »

nie. twierdzę tylko że zajmujący się muzyką są bogaci psychicznie:P
każde hobby coś wyraża... nie chodzi mi tutaj o zbieranie znaczków pocztowych albo inne duperele bo to zabijacz czasu a nie coś górnolotnego. ale taka fotografia albo taniec albo malarstwo i inne tego typu artystyczne rzeczy pozwalają odkryć w człowieku coś co w innych jest ukryte bądź tego nie ma.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: JaGaKi »

Zazwyczaj jak ktoś coś zbiera... np znaczki pocztowe wie o nich wszystko... więc nie mów , że ktoś kto biega z cyfrówką i strzela 300 zdjęc po czym wybiera najlepsze jest Bogiem
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: pietruszka »

JaGaKi pisze:Zazwyczaj jak ktoś coś zbiera... np znaczki pocztowe wie o nich wszystko... więc nie mów , że ktoś kto biega z cyfrówką i strzela 300 zdjęc po czym wybiera najlepsze jest Bogiem
a kopa byś nie chciał?:P coś się tak uczepił? niech se wie wszystko o znaczkach. mnie to rybka. to jest moje zdanie i nie mów mi co mam mówić a czego nie. wolność słowa w tym kraju bezprawia jeszcze istnieje. zależy jeszcze od tego czy ten ktoś z cyfrówką traktuje to jako zwykłą zabawę czy coś więcej i co chce wyrazić przez swoje zdjęcia. wiedza o znaczkach się mało w życiu przydaje. a że ja się znaczkami nie intreresuję to by mnie nudziła rozmowa o nich.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
patrycja944
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.11.2006, 22:32

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: patrycja944 »

co sądzicie o takich slowach: amoze ejszcze jedna iskra, a moze jeszcze jeden płomień. Popatrzymy na siebie z bliska jedną myślą otoczni
ona
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: *MysterY* »

tzn co myslimy o tym co to wyraza? to moze wyrazac wiele emocji jak np. milosc. Powiedz dokladniej o co chodzi?
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
patrycja944
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 15.11.2006, 22:32

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: patrycja944 »

A może jeszcze jedna iskra,
A może jeszcze jeden płomień.
Popatrzymy na siebie z bliska,
Jedną myślą otoczeni.

-Chodzi że to są słowa pioenki czy są ładne czy sie wam podobają? :nom:
ona
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: A co sądzicie o DJ'ach?? To jest moje hobby!!

Post autor: *MysterY* »

mi sie podoba ale z tego co kojarze to Dj nie nawija :P Tzn nawija na jakis badziewnych dyskotekach od nawijania jest MC :mrgreen:
ale tekscior jest git ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ODPOWIEDZ