HELP ME!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Zablokowany
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

HELP ME!

Post autor: *MysterY* »

Sluchajcie, mam pewna dziewczyne na oku. Tzn znam sie z nia juz od dluzszego czasu (od kad sie wprowadzilem czyli cos 6 lat), ogolnie w minione wakacje duzo czasu spedzalismy ze soba, jak wyjechala na wyjazd to gadalismy przez telefon przy kazdej okazji i rozmawialismy juz o nas jakbysmy mieli byc razem itp. Oczywiscie wrocila i jakos nam nie szlo tzn. jakos po prostu. Ale nic ja wyjechalem do Wloch a potem w gory i kontakt sie teoretycznie urwal. Niestety ja nadal cos czuje do niej i nie moge sie zabarac, tzn nie wiem jak. Staram sie jak moge zwlaszcza ostatnio ale nie chce tego popsuc. Niestety musze wybrac miedzy nia a przyjaciolmi chodzi mi tu o sylwestra. Bo chialbym z nia spedzic a przyjaciele chca zebym ja z nimi spedzil. Tutaj powstaje 1 problem kogo wybrac. Wiem ze ona nie bedize chciala z nami jechac bo nie zna moich przyjaciol itd. a zreszta pewnie bedzie miala wymowke ze nie ma kasyy albo cos i nie wiem co zrobic myslalem o wspolnej imprezie zeby zrobic u mnie ale sam jeszcze nie wiem co o tym myslec. Zalezy mi na niej bardzo. A moje pytanie to raczej brzmi powiedzcie mi jak to zrobic zeby zauwazyla mnie ponownie. Bo ogolnie przy niej jestem inny niz zwykle T_T wogole nie wiem czy zrozumieliscie o co mi chodzi?
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: HELP ME!

Post autor: Offik »

ja bym wybral sylwestra z tą dziewczyną:)
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: HELP ME!

Post autor: shyduo »

Offik pisze:ja bym wybral sylwestra z tą dziewczyną:)
Me too
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: HELP ME!

Post autor: vanessa »

a ja nie ;p ;p
jest 26 listopad, masz jeszcze miesiąc na do sylwestra,
1. zagadaj do niej w smsie, czy na gg, albo coś takiego, może uda Ci się ją wyciągnąć w piątek na piwko albo do kina na Bonda ;p
2 jak już w miarę sobie o Tobie przypomni to zaproś ją kulturalnie, gdzieś na jakieś wyjście ze znajomymi, bo na pewno robicie sobie czasami jakieś weekendowe wypady, choćby do zwykłego pubu, może posiedzieć z wami nawet pół godziny i jak będzie chciała iść do domu to ją odprowadzisz.
3. tym sposobem delikatnie wprowadzisz ją w towarzystwo.
4. masz na to miesiąc, jak się weźmiesz za robotę to być może na sylwestra pójdziecie razem do Twoich znajomych ;p
5*. w razie problemów, gydyby nie chciała wyjść odnośnie punktu 2 to powiedz, żeby wzięła ze sobą jakąś kumpelę, będzie jej raźniej, a nikomu to raczej przeszkadzać nie będzie ; )
no czy nie tak? jak CI zależy na niej, to na pewno z chęcią się troszkę pomęczysz ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: HELP ME!

Post autor: *MysterY* »

tylko wiesz ja jak chce wyjechac nie ze znajomymi tylko z przyjaciolmi :P to musze juz sie okreslic a mi nie jest latwo ale postaram sie zrobic sylwka u mnie i ich zaprosze wydaje mi sie ze tak bedzie lepiej. a z odprowadzaniem to wiesz nie ma mdaleko mieszka obok mnie :mrgreen: doslownie, a propo 2 to nie bedzie problem :) dobra ale jak cos to ok?
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: HELP ME!

Post autor: vanessa »

ja myślę, że ok, w ten sposób można połączyć dwie rzeczy naraz i wszyscy będą zadowoleni, mam nadzieję, że pomysł Ci wypali, trzymam kciuki ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: HELP ME!

Post autor: *MysterY* »

tylko ja powinienem sie okreslic w tym tygodniu a to jest raczej nie wykonalne, rozumiesz?

Tak a propo dzisiaj sie z nia umowilem ;)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: HELP ME!

Post autor: vanessa »

hmm.. no to masz tydzień na to co Ci napisałam, weź ją nakręć jakoś na to, a jak nie wypali, to spróbuj zorganizować tego sylwestra u Ciebie, to będzie wyjście awaryjne w tym momencie; no bo innej rady nie widzę ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: HELP ME!

Post autor: Paweł »

no po prostu nie moge się nie zgodzić z vanessą... serio :)
szczególnie jeżeli chodzi o ten punkt 2.

reszta niech pozostanie mileczniem ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: HELP ME!

Post autor: pietruszka »

dołączam się do tego co mówiła vanessa. ale muszę dodać że fajnie by było też przypomnieć jej te "stare dobre czasy" kiedy to tyle czasu razem spędzaliście. nawet możesz zrobić mały sabotaż i wpadać codziennie po cukier aż skapuje że robisz to celowo i wtedy wyjdzie że na nią lecisz bez mówienia wprost;) powodzenia. peaceV
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: HELP ME!

Post autor: *MysterY* »

dobra juz nie aktualne (u mnie to normalne jak cos )
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: HELP ME!

Post autor: ZooM »

czyżby nie poszło z kolejną koleżanką z dawnych lat? :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: HELP ME!

Post autor: JaGaKi »

next! :lol: :lol: A tak naprawde to co się stało?
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: HELP ME!

Post autor: =MiLi= »

Obok Ciebie.. dosłownie... Czy mowa o Pani P.?


Spokojnie, u Niego tak zawsze.. zaraz wróci do tematu ;P ale zacznie inny podobny ;)

Vanessa ma rację, tak mnie Bastek w swoje towarzystwo wprowadził, powoli, spokojnie... i super :) to się zawsze sprawdza :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: HELP ME!

Post autor: Paweł »

=MiLi= pisze:Spokojnie, u Niego tak zawsze.. zaraz wróci do tematu ;P ale zacznie inny podobny ;)
może i się powtarza...
...ale tym razem nie mogę sie nie zgodzić z Mili :P ;-)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: HELP ME!

Post autor: *MysterY* »

hehe dobre :D ale rzeczywiscie tak jest xD ah e kobiety wykoncza mnie :mrgreen:

teraz mam ciekawsza sprawe milosc na odleglosc ehhhhh dobry jestem :zdziwko:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Zablokowany