Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: shyduo »

Polska, Polska, Polska, Polska ooooooo, Polska ooooooooo, Polska oooooooo

Jeszcze się wybronimy, zobaczycie ;)
Ostatnio zmieniony 03.12.2006, 18:25 przez shyduo, łącznie zmieniany 1 raz.
Dżifors
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 02.12.2006, 21:06

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Dżifors »

było dobrze :D ale mogło być lepiej
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: GoSiAcZeK »

Brawo Polska ;) Jesteśmy z Was dumni !!! Mogło byc lepiej, ale i tak super ;))

Piękna dekoracja! ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: shyduo »

nie no, umówmy się, że patrząc po meczu to nie mogło być lepiej ;) Brazylijczycy byli naprawdę bardzo dobrzy, zaprezentowali poziom godny mistrzów świata. Czyli osiągnelismy to na co zasłużyliśmy, a do tego jest to srebro, super :D
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Phantom »

Gacek w ogóle nie powinien wyjść na boisko.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: GoSiAcZeK »

shyduo pisze:nie no, umówmy się, że patrząc po meczu to nie mogło być lepiej ;) Brazylijczycy byli naprawdę bardzo dobrzy, zaprezentowali poziom godny mistrzów świata. Czyli osiągnelismy to na co zasłużyliśmy, a do tego jest to srebro, super :D
Nie chodziło mi o to, że powinniśmy ten mecz wygrać, bo mimo tego, że w to wierzyłam, reprezentacja Brazylii była dziś skuteczniejsza, ale mogło być lepiej z naszą grą. Przykład? :P Zagrywka, czy blok. To dziś nie było to co zwykle, ale i tak nie ma co narzekać. Zasłużyliśmy na wysokie miejsce i cieszmy się, że srebry medal jest nasz ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: ::PiotreK:: »

ale dziś Polacy w obronie byli bardzo dobrzy bąkiewicz sie spisał mimo ze nie wszystkie piłki szły pod siatke ale i tak było bardzo dobrze biorąc pod uwage ze on nie gra na ten pozycji. Polacy zagrali dobrze ale to co pokazali Brazylijczycy było niesamowite te przesunięte ataki i krótka były nie do zatrzymania do tego świetny blok obrona płaskie i szybki piłki i nic wiecej nie trzeba Tylko zła dyspozycja całego zespołu brazyli mogła dac polakom złoto
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Piqs - X »

te wybrony...po prostu terminatory, i do tego napakowane te brazylijczycy jakby koksy non stop brali ;p
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: stefan »

::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: ::PiotreK:: »

no w pierwszym secie az nie możliwe było jak wszystko wyciągali nie wiadomo kiedy i juz piłka odbijała sie od pola ale po stronie polaków
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: *MysterY* »

eeeeeeeee srebro ale moze być, gratulacje Polska ekipo siatkarska, jestescie wspaniali :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
_Dydo_
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 28.11.2006, 17:09
Lokalizacja: Słupsk

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: _Dydo_ »

heh... Polacy świetnie sobie poradzili, ale Brazylijczycy byli fenomenalni w bloku i obronie. Wielki respekt dla nich. Przy takiej dyspozycji przeciwnika trudno było o wywalczenie mistrzostwa, tym bardziej, że Polacy wyszli na spotkanie bardzo stremowani, co było widać w pierwszym secie. No szkoda finału, ale i tak WIELKIE BRAWA. Na olimpiadzie im pokażemy ! :twisted:
"You'll never walk alone..."
Dżifors
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 02.12.2006, 21:06

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Dżifors »

nie wiem czy Brazylia zawsze tak gra, bo siatkówką interesuję się tyle co w TV czasem zobacze, ale jeśli tak, to ja jestem usatysfakcjonowany grą Polaków, choć popełnili kilka głupich błędów. Z takimi machinami mieliśmy nikłe szanse i cieszę sie z tego II miejsca. Żeby jeszcze z piłką nożną było tak dobrze :D
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: IzzY »

Phantom pisze:Gacek w ogóle nie powinien wyjść na boisko.
Powinien, bo grał od początku. Jedyne co to powinien nieco wcześniej zejść. I tak szkoda, że bez Igły były MŚ.
Jeśli chodzi o Brazylię, to oni są do pokonania a Nasi Siatkarze już nie raz dali im rady (fakt to było podczas LŚ a nie w finale MŚ). Mówie wam Polska będzie potęgą siatkarską :D
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: melOn »

IzzY pisze:Mówie wam Polska będzie potęgą siatkarską :D
miejmy nadzieję ;]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Phantom »

IzzY pisze:Powinien, bo grał od początku.
I co w związku z tym? W takim razie skoro przez cały czas grał pełne spotkania to i finał winien był zagrać do ostatniego gwizdka. Wychodził na boisko od początku i doprowadził drużynę, aż do miejsca, z którego walczyli o najwyższy stopień podium i nikt mu tego nie odbierze. Ale - co było widać - nie był w stanie grać w finale i nie powinien w ogóle pojawiać się na boisku.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja myślę, że był w stanie zagrać w finale... Nie całe spotkanie, ale przynajmniej część, co widzieliśmy, bo nie tracili przez niego pukntów. Uważam, że mu się to należało. Pomógł swojej drużynie dojść tak daleko, więc mial prawo zagrać i w finale. ; ]
13.02.2005 r.

A. ;**
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: Phantom »

Chyba oglądaliśmy dwa różne finały.

W spotkaniach takiej rangi nie powinno być miejsca na sentymenty i basta. (IMHO)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: GoSiAcZeK »

Ja mam troche odmienne zdanie, niż Ty. Myślę, że zasłużył na to, żeby zagrać i tyle ; )

W tym przypadku chyba się nie dogadamy ;P
13.02.2005 r.

A. ;**
IzzY
Młody aktywny
Posty: 121
Rejestracja: 26.12.2006, 22:42
Lokalizacja: Koive-neni

Re: Poooolska Ooooo! czyli MŚ w Siatkówce :)

Post autor: IzzY »

Phantom pisze:Chyba oglądaliśmy dwa różne finały.

W spotkaniach takiej rangi nie powinno być miejsca na sentymenty i basta. (IMHO)
No tylko nie mów, że mecz z "Wielką Brazylią" przegraliśmy przez Gato, bo w to nie uwierze. Szczerze powiedziawszy to My nie przegraliśmy z Brazylią. My przegralismy sami z sobą - w szatni. Jak GoSiAcZeK, uważam że Gato miał prawo wyjść na to boisko jak nigdy. Nie dziwie się mu, że chciał wyjść bo sama bym wyszła. Albo robi się cos do końca, do granic możliwości albo się tego wogóle nie robi.

A tak na marginesie. Czy wiecie, co powiedział wielki rozgrywający Barazylii Ricardo Garcia, do Giby po tym jak Zagumnemu przyznali nagrodę najlepszego rozgrywającego MŚ? Prosze bardzo oto cytat:
"- Gdybym przegrał z tobą, nie byłoby problemu, ale być za Zagumnym....to wielka niesprawiedliwość tych, którzy przyznawali te nagrody."

W tym momencie, po takich wypowiedziach (nie tylko Ricardo) uważam, że Brazylia nie jest najlepszą drużyną świata i tyle. Nie umieją przegrywać... i to ich zgubi :>
Kocham wszystkich ludzi, ale mam prawo nie wszystkich lubić.
ODPOWIEDZ