Bieliźniane prezenty.

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Bieliźniane prezenty.

Post autor: punktu »

Obdarowywaliście się kiedyś bielizną? Jakie problemy w związku z tym mieliście jakie smutki, a jakie radości. Co jest fajnego w bieliźnianych prezentach?
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: Jessica »

Ja kiedyś dostałam od cioci m.in. gacie w prezęcie urodzinowym.
Moim zdaniem poprostu byłoto trochę nietypowe, ale nie, żeby mi było smutno z tego powodu...
Let's make all dreams come true!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: Linka »

Wydaje mi sie, ze podarowanie komus bielizny to dosc tradycyjny prezent. Dosc czesto sie slyszy, ze zwlaszcza facetom, oprocz tradycyjnych krawatow i skarpetek kupuje sie bokserki na jakies okazje.
Moj chlopak kiedys kupil mi biustonosz, o ktorym wiedzial ze mi sie podoba, a sama nie chcialam go kupic bo byl drogi, siostra z racji podobnego gustu nie raz kupowala mi majtki (dla siebie i przy okazji dla mnie). Wiec jak sie dostaje bielizne od kogos bliskiego to spoko (gorzej jak od kogos obcego;))
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: stefan »

czy kupowałem bieliznę? a i owszem, kilkukrotnie mojej ukochanej.

jaki problem? cóż - chyba tylko to, aby rozmiar był dobry i fason odpowiedni by wszystko leżało na miejscu.

o "radościach" nie napiszę bo to zbyt osobista sprawa ; )
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: =MiLi= »

Ja też niejednokrotnie kupowałam bieliznę mojemu Mężczyźnie, problem mógł być jedynie z rozmiarem na początku, ale na oko zazwyczaj się wie ;)
Bieliznę też w prezencie dostawałam, zazwyczaj majtki od Babć, Ciotek, kuzynek itd ;) i kompleciki, majteczki, staniczki od Narzeczonego, na szczęście zawsze w dobrym rozmiarze :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: vanessa »

ja podobnie jak stefan, dostawałam od chłopaka i obdarowywałam go również, ale nigdy nie dostałam bielizny od żadnych znajomych, ani rodziny w prezencie ; ) no chyba, że wybrałam się na zakupy z mamą, ale wtedy to już nie prezent, jako taki ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: ZooM »

ja na 18nastkę dostałem kilka par bardzo seksownych stringów :) w sumie zwałka tego była niezła i cały czas bywa :) moim zdaniem fajna sprawa całkiem, a czy kupowałem to w sumie tak, kiedyś dziewczynie takie fajne body kupiłem, super w tym wyglądała i chyba się nawet z tego cieszyła (sądząc po reakcji i następnej nocy ;) )
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: shyduo »

=MiLi= pisze: i kompleciki, majteczki, staniczki od Narzeczonego, na szczęście zawsze w dobrym rozmiarze :)

No bo wiesz, oko i nie tylko już wprawione ;) heheh

Ja nie kupowałem, kupowaliśmy razem
soroki
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 08.12.2006, 10:20

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: soroki »

W bieliźnianych prezentach chyba najfajniejsze jest to, że zawsze się przydadzą. Ja osobiście lubię mieć dobrą bieliznę np. Atlantic, fajnie zaprojektowaną o modnej kolorystyce. Uważam, że bielizna jest pełnowartościowym dopełnieniem naszego stroju.
Zgadzam się z opiniami, że można takim prezentem obdarować raczej znajomą osobę.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: JaGaKi »

a jakie to są modne kolory?:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: Paweł »

przezroczysty :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: ZooM »

przezroczysty zawsze w modzie :) ale najważniejsze żbye wycięcia były tam gdzie terzeba :) (sorki za org.. wypilem:) :) )
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: SkaTe_GirL »

punktu pisze:Obdarowywaliście się kiedyś bielizną?
tak
punktu pisze: Co jest fajnego w bieliźnianych prezentach?
Seksowana i droga bielizna za free? To samo w sobie jest fajne [;
tym bardziej jak ktos ja na Tobie podziwia ;PPPP

a tak serio na 18stke dostalam pelno czerwonej bielizny z karteczka "Udanego seksu bejjjjjjjjjjbe"
coz pamietam bylo pelno smiechu na sali [;


a przezroczysty... ble... lepiej ladna koroneczka ;>
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: JaGaKi »

SkaTe_GirL - lepsza koronka? Może od razu firanczeka?:D Dywanik? O tapecie nie mówię - się źle kojarzy :P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: punktu »

Ok., świąteczny prezent dla dziewczyny już zapakowany. Myślicie, że połączenie muzyki Sophie Solomon i bielizny Atlantica to dobre połączenie? O jednym i drugim dziewczyna mi dawała delikatne znaki. Więc postanowiłem połączyć.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: Fighter »

Zbyt oklepane, trzeba byc bardziej orginalnym. Poza tym moja dziewczyna sama potrafi sobie kupic ladne cudenka hehe :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
punktu
Młody aktywny
Posty: 33
Rejestracja: 26.09.2006, 12:44

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: punktu »

Bieliźniany prezent dobry na każdą okazję, dlatego napisze o swoim odkryciu najnowszym. Mistique słyszeliście o tej marce? Moja kobieta ostatnio mi się chwaliła. Fajna, taka trochę romantyczna bielizna, wiecie na sympatyczny wieczór przy świecach i winie. Faceci pewnie nie widzieli, ale może kobiety z tego forum, się orientują i powiedzą czy się nadaje na prezent dla dziewczyny?
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Bieliźniane prezenty.

Post autor: Linka »

Jeny, widziałam ostatnio w gazecie reklame tej firmy. Nie wiem jak kwastia ceny, ale bielizna naprawde bardzo ładna.
ODPOWIEDZ